Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen anyós, apóssal élni...

Milyen anyós, apóssal élni hosszú távon?

Figyelt kérdés
Én albérletbe szeretnék költözni minél hamarabb, de páromat úgy érzem lehetetlen meggyőzni, mert sajátot(családi ház vagy lakás) akar majd idővel. Már annyit elértem, hogy amiket meg lehetne nézni megnézné velem, de nem költözne be szívesen ha minket választanának. Az a baj hogy hamarosan házasok leszünk és babánk is lesz. Anyukája már most túl van pörögve, hogy jön az első unokája és már pár dolgot meg is vett neki. Én pl egy kádat is inkább megvettem volna, mivel kérdezés nélkül hoztak egyet használtan. Ahogy telik az idő folyton mondja nekem, hogy még erre meg erre lesz majd szükséged, hálóinget majd nézek neked. Bombáz a tanácsaival, megvesz olyan dolgokat, amiket én szeretnék kiválasztani a saját gyerekemnek. Az esküvőre a tortát mondtam neki hogy már kértem pár helyről ajánlatot, intézzük erre de lesz aki ételérzékeny nekik külön torta kell, sütiket meg az ő rokonaik sütnek. Szóval mindenbe bele akarnak szólni, pedig még szüleimmel élek és hétvégén egy vagy két éjszakára jövök csak ki. Páromat és a szüleit is ez nagyon zavarja és mikor korábban mondtam nekik hogy albérletbe tervezünk menni, páromat egyből befolyásolták az anyagiakkal. Azóta azt akarja ide szüljek és itt éljünk évekig. Az a baj, hogy elkülönülni nem lehet, mivel nincs külön bejáratú tetőtér. Én azt látom lenne elég pénzünk elmenni, sőt szüleim is támogatnának, meg párom szülei is tudnának, csak féltik a páromat. Nem nézik ki belőlünk hogy önállóak tudnánk lenni és állandó kontroll alatt akarnának tartani. Páromnak pedig semmi áldozatot nem kellene hoznia, kényelmes itt neki, mivel kiszolgálják. Én viszont házasság után egy család szeretnék lenni vele külön csak 3man. Ti mit csinálnátok a helyemben? Van aki anyósékhoz szült úgy hogy együtt van mindenki?
2020. febr. 9. 08:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem jó dolog velük èlni, most mentem férjhez, anyós takarít helyettem, főz mos, após vàllalkozó és sok pénze van, két hónapja titokban lefekszem vele, mindig ad egy tizest. Én nem dolgozom, jól jön a pénz. Senki nem tudja meg soha!
2020. febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
31%
Egészségtelen.
2020. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
86%
#21!! Ez remelem egy undorito ocsmany vicc! Ha nem az..tenyleg inkabb az ilyenek meg se szuletnenek. Gusztustalan!!!!
2020. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
7%
Nem vicc kedves utolsó. Rámhajtott az öreg, friss puncit akar, fiatalt, hát tessék. Férjem reggel elmegy, hatkor este haza, anyós sokat unokázik vidéken, van hogy két három napig itthon sincs, após irodája itthon, egész nap jön megy. Én itthon, pénz meg jól jön. Mi van ebben? Pár perc az öreg, csak előtte sokáig fogdos meg nyalakszik, csöcsörész, ez kicsit undi.
2020. febr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Azt te csak hiszed,hogy senki sem tudja 21-es.
2020. febr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
Ez igaz. Ma tutta meg a férjem :(. Itthon áll a bàl. Ne tudjátok meg! Megvert!
2020. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
6%

Szia!


Én csak annyit tudok mondani, mesélni erről, hogy a férjem is otthon akart maradni. Nen akart külön költözni. Belementem, mert szeretem és gondoltam majd nemsokára csak elcuccolunk, majd csak rá tudom venni. Hát nem. Folyamatosan ellenem beszéltek anyósék. Nem voltunk mi sem egy pár, hanem voltak ők a család - meg én aki odament lakni. Mindent elkövettek, nehogy elmenjen lakni a fia máshova.... Nem szeretnek engem, ott minden nap szembesülnöm kellett ezzel. Persze én emiatt feszült voltam és sokáig nem mondtam el, hogy mennyire megsértett anyósom, a mama, a hugi... De amikor kezdtem hangot adni neki, hogy ez így itt lakni... Oké én megpróbáltam a kedvéért, pedig tudtam ebből csak a baj lesz. A férjem (aki akkor nem volt még ugye a férjem) persze igyekezett távol maradni a konfliktusoktól - velük. Velem simán össze veszett. Bármikor. Velük mai napig nem mer. Na és az lett a végén, hogy én beletiportam anyós lelkébe amikor EGYSZER ellent mondtam neki, illetve kimondtam az igazat. Elküldött a francba lakni minket. 1 hónapig kb úgy laktam még ott mire el tudtunk menni, hogy nem szóltam hozzá. Ő sem hozzám. Csak a költözés előtti 2 hétben kb na akkor néha szóltam hozzá. Hu de akkor már ő kereste nekünk az albit! Látod? Pedig mi hülyék voltunk meg idióták hogy idegennek akarom adni a pénzt! De én már előtte is kerestem albit, én már előtte menni akartam, mert a húgával lehetetlen volt együtt élni.

Én nagyon boldog voltam amikor elköltöztünk. De annak nem, hogy így történtek a dolgok. A békesség kedvéért annyit benyeltem, hogy szinte maradandó lelkisérülést okoztak ott nekem. A férjem is ludas nagyon. De már kezdi látni a szomorú valóságot. De még mindig őket védi. Rossz lehet, hogy ilyen a családja, de ne én legyek már a hibás, amiért nem vagyok. Az én családom sem tökéletes, de ilyeneket nem csináltak vele. A sógornőm pedig irányítja az egész családot, anyóst nagyon befolyásolja. Ja ő utált ki egynek a családból... Meg alapból sem kedveltek mert léteztem.


Szóval a lényeg: vagy választás elé állítod, hogy növesszen tököt és vagy megy veled vagy mentek külön... Vagy kerülj konfliktusba az anyjaékkal, ha kell. Muszáj legyen valaki mellé állnia.

Egyszerűen nem akarnak felnőni érzelmileg. A férjem sem. Ő is nem mer mai napig szembe szállni. Anyuka pedig nagyon nagy lelki terrorista amúgy. Láttam hogy manipulálja érzelmileg. A fia mindig mindenért sajnálja. Olyanért ami anyós hibája amúgy, hogy abban a helyzetben van ami nyilván szar.


Hát sok sikert! Átérzem a helyzeted. Ne engedj szerintem. Férjem amúgy bánja azóta is, hogy ott laktunk náluk. Már bánja...


Én ezt csinálnám ha vissza lehetne menni az időben.

2020. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
65%

Mi csak kb 8-10 honapot laktunk anyoseknel ameddig nem lett egy kis sporolt penzunk.

Soha nem mondtak hogy lakhatnank ott evekig :D Jo segitseg lett volna pedig mert most alberletban vagyunk es nagyon draga, a fizetesem nagy resze erre megy el.


Ha van penz alberletre akkor menjetek kulon mert ugy latszik anyosod mindenbe bele akar szolni es nem lenne maganeletetek.


En ugy nottem fel hogy a mamanal laktunk de o nem szolt bele semmibe

2020. febr. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!