Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csinál a gyerekemmel?

Mit csinál a gyerekemmel?

Figyelt kérdés

Amikor férjem elviszi a majdnem két éves kislányunkat a szüleihez, pár órát vannak ott, általában ebédre mennek, vagy picit előbb, és kettő - három között jönnek, amikor álmos lesz a kislány.

Az ilyen napokon az én kislányom itthon teljesen megváltozik, nem fogad szót nekem, olyan dolgokat csinál, amiket még soha pl dobálja a játékait, ütöget, csapkolódik. Arra gondoltam, hogy lehet lefárad az öreganyja miatt, de ennyire negatívan viselkedne? Lassan már ott tartok, hogy nem engedem el többet, inkább jöjjenek anyósomék, de ne vigye el a férjem hozzá a kislányunk. Férjem is látja a változást, de nem tudja az okát. Ő szerinte normálisan viselkednek vele, bár férjemmel van köztünk különbség a nevelési elveket illetően.

Én régóta nem vagyok jóban anyósommal, sajnos több éve nem tartom a kapcsolatot vele, amikor első babámmal terhes lettem, majd elvetéltem, minden átkot rám szórt, de volt ezen kívül bőven konfliktusunk.

Miért változik meg az addig tündéri jólnevelt kislányom, miután az anyósoméknál tölt pár órát?


2020. febr. 22. 15:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10%

Na!!!!


Mi ez? "Én régóta nem vagyok jóban anyósommal, sajnos több éve nem tartom a kapcsolatot vele, amikor első babámmal terhes lettem, majd elvetéltem, minden átkot rám szórt, de volt ezen kívül bőven konfliktusunk."


Minimum 6 honapig NEM szolunk anyoseknak egy terhessegrol. Ha nem eltek kulfoldon, a 4.honap es a 6.honap kozt nem taliztok. Igy nem tudjak. Aztan utana el lehet mondani. Mi a gennyes francnak szoltatok a tergessegedrol ??? Eszem eldobom.


Meg szep h a helyedbe nem engednem h elvigye nelkulem. Komolyan felmegy a vernyomasom pedig nem ismerlek.


N

2020. febr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%
Sokszor anyuméktól volt ilyen. Több mjndent megengedtek neki. Ha ott voltan én is vele akkor kicsit korrigáltam a dolgokat és anyumék is hozzászoktak hogy mit ne engedjenek meg neki és a fiam sem tombolt mikor hazajött. Anyós más tészta ő feszt csokival tömné...de neki hiába beszélek...
2020. febr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
43%
#11 engem is elhordott anyosom mindennek h elvesztettük a babát aki ráadásul pont fiú lett volna ezért mégnagyobb sz@r voltan a szemében és ez a 7.hónapban történt...
2020. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Az én lányom nem eszik édességet, nincs szükség édességre.

Attól, hogy valaki nagymama, még nem egyenlő azzal, hogy döntéseket hozhatnak a gyermek édesanyja tudta nélkül. Elméletileg nem adnak csokit neki. Egyébként akár milyen hihetetlen, az én édesanyám szépen le tud ülni játszani vele : építőznek, babáznak, gyurmáznak, rajzolnak, nem az értelmetlen ordítós kergetős marhaság megy, mint anyósnál. Ő egyszerű kis falusi asszony, ő nem ért a gyerekekhez, nem fogadja el az én nevelési elveimet, ő szerinte a gyerek csak verve nevelhető.

Igen, az a megoldás, hogy nem engedem el a lányomat, majd ha nagyobb lesz és elmondja a történteket.

Addig nálunk lesznek a találkozások.

2020. febr. 22. 21:59
 15/21 anonim ***** válasza:
59%
Hát kérdező te egy igazi control freak vagy, sajnálom előre szegény gyereket amikor 13 éves lesz és csak biblia órára mehet:)
2020. febr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%
Úgy látom nálad okosabb ember nem létezik! Ne várj arra, hogy a lányod beszélni tudjon, nagy csalódás fog érni. Ritka buta ember vagy!
2020. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%
Szegény kisgyermeknek nem elég intellektuális amikor fogócskázik a nagyival:) Hiszen semmit nem lehet azért csinálni hogy a gyerek élvezze, a világon minden tevékenység amit a gyerek végez, egy befektetés kell legyen az anyuka jövőbeli elképzelésébe a tökéletes gyerekről:)
2020. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Elég szélsőségesek vagytok, csak két végletig láttok. Van közte is élet, bár nektek ezt hiába magyaráznám, korlátolt, együgyű válaszolók vagytok.

Természetesen kell a kontroll, egy kisgyerekről van szó. Mondjuk mit is vártam a gyakori kérdések oldalon, ti is olyan kis hétköznapiak vagytok, mint anyósom.

2020. febr. 23. 14:13
 19/21 anonim ***** válasza:
76%
Már megint fényezed magad! Nem tudod elfogadni, hogy nem neked adnak igazat! Szegény gyerkőcnek rossz élete van és lesz! Ja, hogy együgyűek válaszolnak? Te sem vagy különb, ha ide írtál!
2020. febr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
78%
Remelem hogy ez egy kamu kerdes, ha nem akkor a gyerek egeszseges fejlodese erdekeben kezeltetnem a narcisztikus szemelyisegzavarod
2020. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!