Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csinál a gyerekemmel?

Mit csinál a gyerekemmel?

Figyelt kérdés

Amikor férjem elviszi a majdnem két éves kislányunkat a szüleihez, pár órát vannak ott, általában ebédre mennek, vagy picit előbb, és kettő - három között jönnek, amikor álmos lesz a kislány.

Az ilyen napokon az én kislányom itthon teljesen megváltozik, nem fogad szót nekem, olyan dolgokat csinál, amiket még soha pl dobálja a játékait, ütöget, csapkolódik. Arra gondoltam, hogy lehet lefárad az öreganyja miatt, de ennyire negatívan viselkedne? Lassan már ott tartok, hogy nem engedem el többet, inkább jöjjenek anyósomék, de ne vigye el a férjem hozzá a kislányunk. Férjem is látja a változást, de nem tudja az okát. Ő szerinte normálisan viselkednek vele, bár férjemmel van köztünk különbség a nevelési elveket illetően.

Én régóta nem vagyok jóban anyósommal, sajnos több éve nem tartom a kapcsolatot vele, amikor első babámmal terhes lettem, majd elvetéltem, minden átkot rám szórt, de volt ezen kívül bőven konfliktusunk.

Miért változik meg az addig tündéri jólnevelt kislányom, miután az anyósoméknál tölt pár órát?


2020. febr. 22. 15:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
38%

Apukámnal sokat van a bnője unokája. Apukám megmondta, nála nincsenek szabályok, azt csinál a gyerek amit akar.

A kicsi jobban szeret ott lenni mint otthon. El lehet képzelni miert.

2020. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!