Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért utálod vagy szereted az...

Miért utálod vagy szereted az anyósodat, párod anyját?

Figyelt kérdés
Olyanokat olvasok,hallok hogy nem tudok megszólalni olyan durva! Beleszól? Miért is tud róla? Jön és nem hív előtte titeket, miért hagyjátok? Beleszól a gyereknevelésbe, hogy van esélye? Kritizál téged? Miért beszélsz neki a dolgaidról? Mit szeretettek vagy utáltok bennük?

2020. febr. 22. 19:48
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
61%

Nagyos 12.

Nem az volt a kérdés büszke vagyok-e a férjemre és tutyimutyi-e?

Amire célzol 18 éves koromban hangzott el, most 50 vagyok, nyílván már fonnyadó bomba.

A vénasszony helyén van kezelve a fia által is.

De nyugalom és béke az egész rokonságban csak akkor lesz, ha már nem él.

2020. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

Ne veszekedjetek! :)

Amúgy igaz az előttem szóló jól mondja, van olyan eset amikor..már szomorú de csak akkor van béke ha nem él a feszkó okozója! Sz@r kimondani de ez van.. Meg ha a fia lerendezi akkor oké. Meny ill. barátnőként meg nem muszáj látogatni de a fiának se kötelező. Ha nem nyitom ki a szám és mondom el az összes nyomorom vele kapcs. a páromnak..most én is szívnék. De idejében cselekedtem. :D

2020. febr. 24. 14:21
 33/47 A kérdező kommentje:
Az anyukája azt hitte majd neki mindent lehet :D meg én úgyse szólok. Hát benézte. :)) Hozzáteszem sose rágalmazott vagy bántott, ő inkább ránk akaszkodott és az zavart..
2020. febr. 24. 14:23
 34/47 anonim ***** válasza:
55%
#28 vagyok. Igen, aljas dolog erre gondolni is, de mégis... sajnos nekem is sokszor eszembe jut, hogy akkor tudok csak megszabadulni ettől a tapadós, mindenbe beleszóló, hazudozó piócától, ha valamelyikünkre feladja a pap az utolsó kenetet. Amennyit szívtam már miatta, ahányszor összevesztünk az ő hibájából a párommal, nem tudnám sajnálni, ha kettőnk közül őt temetnék el előbb.
2020. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
Komoly és szomorú! De!! Van hogy ez az igazság. Én a napokban eszméltem rá,mekkora sz#rban ülnék ha idejében nem intézkedek. Pedig konfliktuskerülő vagyok, de nem a végtelenségig. Szeretettel kedvességgel akarok mindent megoldani! De van egy pont ami után nem ment. És ez lehet kicsit nem én voltam mert "gonosz" voltam. De van az a mondás,hogy mindenki azt érdemli AMIT kihoz Belőled, és igaz. :) "Nyertem" nyert a nyugalmunk, nyertek a csendes esték a romantika a saját útjaink.
2020. febr. 24. 22:28
 36/47 anonim ***** válasza:
56%

Tisztelem benne, hogy a párom édesanyja.

Ha ő nem lenne, a párom sem lenne.

Ha ő nem lenne, akkor a gyerekeim sem lennének.


Tisztelem és méltányolom, hogy szereti a gyerekeimet,

jó nagymama.

Arra neveljük a gyerekeket, hogy nem az a lényeg, hogy a mama csak egy tábla csokit tud hozni a születésnapodra, hanem az, hogy határtalanul szeret, gondol rád. Nem az a lényeg, hogy néha butaságokat beszél, hanem az, hogy milyen nagyon szeret benneteket, és remek palacsintát tud sütni, és akár este 10-kot is nekiáll, ha megkívánjátok.

És mindig mesél.

Sok mindenben nem értünk egyet az anyósommal, de a páromnak joga van az édesanyjához, a gyerekeimnek a nagymamájukhoz.


Az értékrendet tőlünk kapják, tehát az anyósom raplijait, háklijait nem teszik magukévá.

Viszont olyannak fogadják el, amilyen. Részben tőle is származnak. Ez fontos.


Örök törvény: úgy fognak bánni veled a gyerekeid, ahogy te bánsz az ő nagyszüleikkel.


Te vagy a minta, abban nőnek fel.

2020. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
60%

Nárcisztikus személyiségzavarban szenved szegény.

Csak az a jó amit Ő csinál és mond, mindenért piszkált minket, a páromat terrorban nevelte fel.

Képzeljetek el egy olyan gyerekkort, ahol 0-24 az anyád mellé vagy "kötve", mert ha mondjuk egyedül akarsz lenni egy kicsit, kamaszként, akkor ordítozás és érzelmi zsarolás van. Persze ez még semmi. Engem pl azért utált, mert fiatalabb vagyok a páromnál, és szerinte (ismeretlenül)felelőtlen vagyok, egy kislány. Amíg tűrtük a viselkedését, kiderült, hogy 1 évig rendszeresen olvasta mi miről beszélgetünk egymással az interneten.

2 éve nem beszéltünk vele.

2020. febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
AztaQrva! Hat ha nem volt sajat szamitogepe (miert!?) akkor ha ugy alakult anyagilag: elozmenyeket torolni! Sajat fiok a gepen. De ez mar targytalan nalatok. Eleg beteg dolgok vannak sajnalom!
2020. febr. 27. 13:21
 39/47 anonim ***** válasza:
77%
Az én anyósom jelenlétében nagyon feszült vagyok! Mindig a középpontban akar lenni. Mindig beszél valamit,kommentálja a saját cselekedeteit( na most elmosogatok, na ezt elpakolom,na ezt beteszem a hűtőbe na kimegyek, na visszajöttem...stb)sosincs csendben. Solszor rosszindulatúnak érzem( nem velem szemben, csak úgy általàban).A fiát teljesen magára kötötte érzelmileg. Nem telik el nap hogy valamilyen formában ne kommunikàlnának egymással. Sőt a férjem előbb öleli meg az anyját, mit engem!Nem tartom ezt teljesen egészségesnek! Olyan is volt hogy belecsípett a felnőtt fia fenekébe! Hát ki tesz ilyet??? És ez most lehet úgy jön le, hogy féltékeny vagyok, de szimplán csak betegesnek és aggasztónak tartom! És persze a férjemmel nem lehet beszélni az anyjáról, mert egyből nekem esik! Érzelmileg zsarolva van, sakkban van tartva. Tiszta agyrém!
2020. márc. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
Anyósod nem normális ebben neked van igazad. De az igazán hibás ebben a férjed. Beszélni kell vele ha zavarja a téma ha nem! Engem más dolgok zavartak és leültem barátommal,hogy ez nem működik ha velem van (néhány hülyesége az anyjának) aztán nem csinálja meg neki, ennyi. 2-3 komoly beszélgetéssel elértem. Persze anyós előtt nem lehet szólni mert bekattan. A párunknak kell.
2020. márc. 3. 14:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!