Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párommal, nem kedveljük...

A párommal, nem kedveljük egymást Édesanyját. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lényeg, az anyósom folyamatosan szidja Édesanyámat, mert szerinte nem jó szülő.

Nem kapok ajándékot szülinapomra, csak felköszönt, szerinte ez nem elég.

Az ő fiai mindig kapnak ajándékot.

Továbbá szerinte nem foglalkozik velem úgy ahogy szerinte normális lenne... pl.: nem hív fel minden nap az édesanyám.. és még sorolhatnám, apró dolgokat amik engem egyáltalán nem zavarnak...de anyóst annál inkább.. meg kért hogy ezeket ne mondjam el Anyumnak, de mivel róla van szó és mindig nyíltan beszéltünk egymással, elmondtam neki.

Mert ezt meg akartam vele beszélni, nem azért mert zavart, de nekünk tényleg jó kapcsolatunk van mindent meg tudunk beszélni.

Ez után az anyós rigolyái át szálltak a fiára is akivel együtt vagyok.... ...?.

Most már ő is szemre hányja hogy milyen rossz szerinte is anyum.... persze amiket ők látnak engem nem zavarnak inkább az ahogy beszélnek róla... az bánt hogy édesanyám rendes ember aki szereti a gyerekeit és nem ezt érdemli.. egyedül nevelt fel minket, 4 en vagyunk testvérek.

Nem tudott minden hol ott lenni, de igyekezett minden megadni nekünk, amit csak tudott...... ...?

Amiatt mert anyósom ilyen véleménnyel van édesanyámról és bántja... utálom, soha nem fogom kedvelni e miatt, és hogy már a fia is kezdi egyszerűen idegesítő... ..?Édesanyám is érzi a hatást, hogy nem kedveli a párom, de mondtam neki hogy ne foglalkozzon vele... ebben csak az a rossz hogy boldog lenne a párkapcsolat ha ez nem lenne... ráadásul jön a közös babánk és szeretném rendbe tenni a dolgokat... mert ez megoldható dolog lenne...

Vélemény mit tegyek hogy rendbe jöjjön a helyzet..?

Köszönöm a válaszokat

25/L



2020. febr. 27. 12:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%
Kedves nők...
2020. febr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
84%
Egy idióta nő idióta fia a párod. Arra játszanak, hogy megszakítsd az anyáddal a kapcsolatot.
2020. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Borzasztó gonosz, buta emberek léteznek ha tényleg erre megy ki a játék, na de az ilyenek miért nem a saját életükkel foglalkoznak... bár már nyugdíjas az anyósom... lehet unatkozik...
2020. febr. 27. 15:38
 14/26 anonim ***** válasza:
83%

A mi családunkban született egy "törvény".

Csak a gyerekek kapnak ajándékot.

Egymásnak nem veszünk semmit, mert mindenkinek csak bonyodalom, meg stressz, mikor jön a karácsony.

Szülinap ugyanúgy.

Voltaképp sehol sincs az előírva, hogy ajándékot kell venni bármilyen esemény is van.

Az én párom nagyon édesszájú. Megveheti magának a csokit, amikor csak szeretné, de ha egyik szürke hétköznap egy tábla csokit átkötök egy masnival, akkor megkérdezi, hogy milyen ünnep van ?

Mondom semmilyen, csak szeretlek.

És ez a kis apróság feldobja az estét. Nincs kötelező érzet, nincs stressz.

2020. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
54%
Gyereket elvetetni, a pasit kirúgni!... és ettől nem félni, mert így is előbb-utóbb egyedül maradsz!
2020. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
86%
Kifogtad anyuci pici fiát, nagyobb bajok is lesznek, sok sikert. A gyereketeket sajnálom.
2020. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
78%
Kerdezo! Ezt nagyon kifogtad. Emberek vagyunk. Te is ember vagy! Lepj le. Es kezdj uj eletet. Fogsz talalni egy normalis embert. Mindegy hova szaporitjuk a szot. A vege: valas/szakitas lesz. A parod nem normalis. Az anyjara meg nem tudok mit irni mert mindet kiszurne a karomkodasos szuro..
2020. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
32%
Ja meg ha idoben vagy: abortusz! Senkinek se szolsz csak megcsinaltatod. Ha tulleptel az idon de van orszag ahol "benne vagy" -akkor oda SOS.es ott elvetetni. Utana kozlod veluk h elveteltel. Es lelecelsz. Ha mar tobb honapos vagy akkor nagy gaz van.
2020. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
60%
Döbbenet, milyen emberek adnak tanácsokat...
2020. febr. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
57%
Én úgy nőttem fel, hogy anyai nagyanyám sokáig fúrta a szüleim házasságát - csak mert anyám nem maradt a szüleivel, tovább mert tanulni, el mert költözni, férjhez mert menni -, bár anyám nem volt ennyire befolyásolható, de így is szar volt, és sok kárt okozott, öcsémre és rám, az unokákra is lecsapódott ez a konfliktus, sose volt jó a kapcsolatom a nagyszüleimmel, anyámat a szülei maguk mellett akarták tartani. Vagy képesek vagytok kizárni a szülők befolyását, amennyire lehet, vagy válás/szakítás lesz.
2020. febr. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!