Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A ti párotok minden nap...

A ti párotok minden nap felhívja az édesanyját? Ha nem akkor milyen gyakran teszi ezt meg?

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 10:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Én 1-2 naponta felhívom olyan 10 percre, és nem, nem megy a párkapcsolat rovására, viszont a távol élő szülőknek jólesik.
2017. jan. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Kérlek a korotokat is írjátok meg.
2017. jan. 22. 10:34
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 2 naponta hívom , olyan 10-15 percet beszélünk, ha pedig kimarad pár nap,vagy van olyan téma akkor kb 40-50 percet szoktunk beszélni,de ez nem befolyásol semmit ,mert akkor szoktunk beszélgetni,mikor a páromnak amúgyis dolga van. Vagy ha épp sétálok fel a boltba az pont 10 perc és addig pont letudom a telefonálást. 23 L
2017. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
65%
Remélem nem baj, hogy a párod felhívja az édesanyját. Elég szánalmas lenne ilyenen hisztizni. Nem is maradnék együtt olyan emberrel, akit ez zavar.
2017. jan. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

N/43


#1 voltam.

2017. jan. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Édesapám viszont majdnem minden nap hívja az anyját és szinte mindent bejelent neki. Pedig már 50 éves. Az utóbbi években már annyira nem mindennapos ez ,de előtte folyamatosan. Kb 10 kmre lakott tőle de majdnem minden nap ment hozzá ,vagy hívta telefonon. Ha bármi történt itthon : betegség,vagy utaztunk valahova, mindenről tudott a nagyika :D

Édesanyámmal emiatt elég sokat vitatkoztak de ennyi év után megszokta,meg már édesapa is vissza vett ebből. :)

De miért kérdezed? Te nem akarod megosztani,hogy mi ihlette ezt a kérdést? :)

2017. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám szinte minden nap felhívja nagymamánkat aki 500 km re lakik tőlünk jólesik mamámnak hogy gondolnak rá 17f
2017. jan. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Általában minden nap beszélünk a szüleinkkel pár percet.

Nekünk ez a normális.

35 N, 39 F

2017. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mi nagyon nem a tipikus család vagyunk, legalábbis a leírás alapján biztos nem. Szerintem ez főleg anyukám és nagyim érdeme.


Kapcsolattartás: párom 1-2 naponta beszél a szüleivel (és heti 1-2 alkalommal hazamegy, mert úgy van programja, hogy fölöslegesnek tartjuk, hogy este 8-kor hazautazzon még két órát, másnap onnan gyorsabban beér dolgozni is).


Anyukám kb. 4-szer hívja a szüleit egy nap (mióta nagyimról egyik nap nem derült ki, hogy beteg, mikor felhívta őket). Apukám 1-szer a nagypapámat, mióta a felesége meghalt, ha náthás vagy egyéb gondja van, akkor ő is többször, előtte heti egyszer beszéltek.


Én kb. heti kétszer telefonálok a szüleimmel, és átlagban szintén egy napot töltök otthon, a húgom 1-2 naponta. Amúgy folyamatosan mennek a viber/facebook stb. üzenetek naponta többször, szülőkkel és a párom szüleivek is. Még az unokatesómmal is van közös facebook csoport, amibe kb. heti 2-3 alkalommal írunk, és vele is szokott anyukám beszélni, heti egyszer biztosan.


25L

2017. jan. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Tudok ennél jobbat is. 17 éve a szüleimmel dolgozok egy irodában. Plusz este, hétvégén telefonon is beszélünk. És nem, nem tud rólam mindent. Mint ahogy azon is megdöbbent, hogy válok.
2017. jan. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!