Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom édesanyja a hátam...

Párom édesanyja a hátam mögött intézkedik?

Figyelt kérdés

Az hagyján, hogy beleszól mindenbe.

Szerinte mi nem vagyunk önállóak, szükségünk van a tanácsaira. De a szó szoros értelmében mindenben.

Ezeket még elviselem, meghallgatom, ha olyan megfogadom. De ezt nagyon erőszakosan teszi, mert ha mégsem úgy teszek ahogy ő azt mondta akkor én nagyon rosszul csinálom a dolgokat.

Néha úgy érzem, hogy édesanyám helyébe akarna lépni, mert neki nincs lánya. Picit azt is érzem, hogy lenézi az én családom. Egyszer amíg nem laktunk együtt párommal, azt közölte velem, hogy tudja, hogy falun a WC-be dobják a használt tampont, de ezt nem szabad. Ez volt az első ilyen, így is felháborodtam, hogy azért aki falun él nem ostoba őslakos... Ezt közöltem is vele, akkor már nevetgélve, hogy hát nem akart ő megbántani.

Mintha engem is lenézne. Nagyon egysíkuan gondolkodik, ahogy ő gondolja az a jó. Ha ki alakított valakiről egy képet, mert pl falusi, akkor az meg is marad.

Most amin már tényleg nem tudtam tovább lépni, hogy hivogatja a hátam mögött a főbérlőt.

1 éve lakunk együtt albérletben. Elég jó áron kaptuk.

A lényeg, hogy még be sem költöztünk megszerezte a számát a tulajnak, és hivogatja, hogy lepukkant a lakás, ne merjen többet kérni. Felhívta azzal is, hogy illene lerakni a laminált padlót.

És pár hete is felhívta valamivel, hogy szerinte mit kellene megcsinálni a lakáson.

Most nekik köszönhető, hogy a lakás fel lett újítva kb, és minimum 20 ezerrel emelnek a bérleti díjon. Minket meg sem kérdezett, nem is tudtam róla, hogy felhívta.

Fogalmam sincs, hogy már hányféle képen mondtam, hogy ne hívja fel. Hagyja már őket békén.

Én világ életemben önállóságra lettem nevelve, én nem szorulok rá, hogy helyettem döntsenek. De nem akarom párom megbántani, néha viszont úgy érzem, neki ez kényelmes, mert nem kell felelősség teljesen viselkedni...

Ti mit tesztek egy ilyen "anyóssal"?

Kerülitek?



2020. febr. 29. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Első körben szólnék a párodnak, hogy sürgősen állítsa le.

Másod sorban nem osztanék vele meg semmilyen információt, leredukálnám a jól vagyunk, minden rendbenre a kommunikációt.

2020. febr. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Harmadsorban szólnék a tulajnak, hogy ha az anyós hívja, ne is törődjön vele!
2020. febr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Plusz ezután nem mrg osztani vele mindent.
2020. febr. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Azt hiszem velem rosszul járna anyósod 🤣 én már rég meghúztam volna a határt, leültem volna beszélni vele szépen. Ha viszont továbbra se értene a kulturált beszélgetésből biztos elirányítottam volna már. Függetlenül attól megsértődne vagy sem.

Sosem engedem még szüleimnek sem, hogy bármiben bele akarjanak szólni, nem hogy anyósnak.

2020. febr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hálistennek az én anyósom nem ilyen. De ezzel nem neked kell foglalkoznod, hanem a kedves párodnak kell őt leállítani.
2020. febr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Mostmár csak azt áruld el, honnan a búsból van meg neki a tulaj száma. Gondolom nem megálmodta...

Köszönd magadnak a jelenlegi helyzetet.

2020. febr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért en megveregetném a vállàt, és megköszönném neki, hogy a bérbeadó megemelte 20ezer ft-al a bérleti díjat.
2020. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az oké hogy te leállítod, de a párod mit szól ehhez? Hagyja szó nélkül hogy anyóspajtás mindenbe belepofázzon vagy igyekszik helyretenni? Mert ez a nem mindegy!
2020. márc. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írta a kérdező hogy a párjának kényelmes az anyós intézkedése, mert nem kell felelősséget vállalnia. Itt van a kutya elásva.
2020. márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!