Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom megsértődött, nem...

Anyósom megsértődött, nem szól hozzám. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

miután megmondtam neki, hogy nem mehet el a város másik végére megvenni valamit (megjegyzem nagy eséllyel már nincs is ott készleten), amit ugyan pár ezer forinttal drágábban, de házhoz tudunk rendelni máshonnan.


nem az hogy simán nem áll szóba velem, de azóta szid engem, sértettet játszik, nem hajlandó leülni velünk egy asztalhoz, nem eszik a főztömből.. borzasztó feszült a légkör itthon, alig tudok így a munkámra figyelni..

hiába magyarázom neki, hogy 70 évesen nem kellene kimennie most a városba tömegközlekedéssel, a párom cukorbeteg, szóval ezzel még őt is veszélyezteti...

felajánlottam, hogy megrendelem, vagy elmegyek egy közelebbi boltba megvenni. de nem, az nem jó mert az nem ugyan az és drágább ( 1-2 ezer forintról van szó). ezek után bármit felajánlok jön a válasz: csinálj amit akarsz, nem érdekel..

már ott tartok, hogy annyira ideges vagyok, hogy lassan inkább elmegyek én abba a boltba, hogy meggyőződjek róla, hogy valóban nincs már az a termék...de közben meg én se szeretném hazahozni a fertőzést, mert rám lehet hogy ártalmatlan de anyósom és férjem rizikócsoportba tartoznak


2020. márc. 18. 10:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%
Életem legjobb időszaka volt mikor nem szólt hozzám anyosom XD bár mi nem laktunk együtt
2020. márc. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Na, akkor már kezd Téged Őszintén Szívből Megszeretni!!!


"csinálj amit akarsz, nem érdekel..." - ezt írtad.


Ui: Énekelj, Dúdolgass Valamilyen Szép Régi Nótát - szerintem.

2020. márc. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!