Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós kitehet képet a gyermekü...

Anyós kitehet képet a gyermekünkről facebookon?

Figyelt kérdés
Tegnap született babánk, pár családtagnak küldtünk képeket, amíg nem jönnek haza a kórházból direkt nem teszünk ki képet, anyós meg csak azért is ki akarja rakni, és erősködik, hogy jó akkor vegyük úgy, hogy inkább nem is kérdezte meg, hogy kirakhatja e, mert nem engedtük neki.

2020. márc. 26. 16:46
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
17%
én nem tiltanám, ha nem csak mutogatja a képet hanem tényleg jó nagyi, miért ne tehetné amíg még kisbaba és egy arca van a tucat közül?pláne osztja most a megszületését követően...
2020. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
16%

Szia! A helyedben megbeszelnem parommal,ferjemmel hogy NEM kuldunk SENKINEK soha fotot a gyerekrol!!! Es ki se tesszuk instara,face-re sem. :) Tehat ott cseszted el es Te cseszted el hogy ENGEDTED!

Megoldas lett volna de mar keso: nem kuldunk fotot a gyerekrol soha senkinek es megtiltjuk hogy lefotozzak.

En kepes lennek (leszek ha kell) ott allni vegig a kiskoru gyerek mellett h mas ne fotozhassale csak anyukaja es apukaja. Ez a 2 szemely. !!!!

2020. márc. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
65%

Anya vagyok és nem értem ezeket a dolgokat a gyerekképekkel.

Mindenkinek a maga gyereke a tökéletes csoda, egyébként meg

a kutyát nem érdekli más gyereke, engem sem, bevallom. Ha írnak is valamit alá, vagy lájkolják csak udvariasságból teszik, különben tojnak rá.

Ráadásul egyik újszülött olyan mint a másik, a következő percben már rá sem ismerne senki, még ha élőben is látná.

Azzal egyetértek, hogy a gyerekről ne legyenek kint pucér képek, vagy olyanok, amit kamaszként már szégyellne, de hogy egy nagymama miért nem teheti ki a frissen született unokáját, az nekem magas és soha nem fogom megérteni.

Mondom mindezt úgy, hogy nem kedvencem az anyósom, viszont nekem is van nagymamám.

2020. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
35%
Az én gyerekemről tehet ki az anyósom képet, mert nekem szép gyerekem van!:)
2020. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
20%
Majd segítséget se kérjetek a nagyitól gyerekvigyázásra.
2020. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
24%
Amúgy miért nem tehet ki? A boldog szülőkön, nagyszülőkön, közeli rokonokon kívül ugy sem érdekel senkit.
2020. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk is volt ebből vita, de világosan elmondtuk mind a négy nagyszülőnek hogy senki nem rakhat ki képet róla. Mi sem fogunk amúgy is beteges dolognak tartjuk. Feleségem anyjával voltak is bajok de elmondtuk neki hogy ha mégegyszer megteszi akkor nem a facebooknál jelentjük hanem a rendőrségen. Kicsit besértődött de azóta nem volt vele gond.
2020. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
69%

#16

Akkor miért kell egy nyilvános oldalra feltölteni ahol milliók elérhetik a képet. Mutogassa a rokonoknak akkor ha nála járnak.

2020. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
24%
Borzasztó mekkora gondok az életben! Elárulom a nagyin kívül a kutyát nemérdekli a gyereked hiába lesz kint a facen lájk továbbgörgetés kb ennyire érekli az ismerősöket. Nőlj fel mert én max 15 évesnek tippellek.
2020. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
34%
Gratulálunk a kicsikhez! És sok boldogságot, erőt a felnevelésükhöz!
2020. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!