Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós kitehet képet a gyermekü...

Anyós kitehet képet a gyermekünkről facebookon?

Figyelt kérdés
Tegnap született babánk, pár családtagnak küldtünk képeket, amíg nem jönnek haza a kórházból direkt nem teszünk ki képet, anyós meg csak azért is ki akarja rakni, és erősködik, hogy jó akkor vegyük úgy, hogy inkább nem is kérdezte meg, hogy kirakhatja e, mert nem engedtük neki.

2020. márc. 26. 16:46
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
52%

ez modern hülyeség" úúúristen az én gyerekemről ne legyen kép". Én naponta átgördítem a "nézd milyen szép gyerekem van" fotókat és hidd el a KUTYÁT SEM érdekli:P

Már a könyökömön jön ki a sok teljesen egyforma gyerekkép és rá se nézek. A nagyi meg csak örült, hogy nagyi, ennyi. De ennyi erővel barátoknak se küldjétek el neten max átjönnek hozzátok megnézni.

Nagyképűen tiltjátok miközben ti a saját barátaitoknak is elküldtétek, hát képzeld nagyi is a barátainak küldte-.-"

2020. márc. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
22%
Akkor egyértelműsítek: Mivel a szülők maguk is pakolnak ki képet, a cél nem a gyermek védelme, hanem a gyermek fölötti tulajdonjog kifejezése. Apuci kiteheti a képet, a nagyi nem, mivel a gyerek apuci TULAJDONA, tehát csak ő tehet meg bármit. Utálja az anyósát, és élvezi hogy valami módon árthat neki.
2020. márc. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
86%

Egyrészröl nem ismerjük az anyòst,gondolom van indok amiért az ö részéröl félö a dolog.

Ugyanez van nálunk.Anyukám sose a mi életünkel foglalkozik a munkahelyén.Sose az a téma hát igy a lànyom ugy az unokàm?!

Az anyôsomnak az az élete hogy a kis barátnöinek,munkatársaknak elmondott mindent.Konkrétan magàn dolgokat vagy akár anyagi dolgokat.

És be is befejeztük vele.Jol vagyunk,pont...

Jò kapcsolatunk volt vele.Megbiztunk benne,mivel család vagyunk nem gondoltam h ö mindennel dicseked,vagy épp sajnáltatja magát.

Pl sogornöméknél elment az elsö baba,elmondták mivel nem várták meg a 12.hetet a hirrel.

Aztán amikor a faluban uton utfélen azt kellett hallgatnia h majd a következö sikerül,vagy ilyen orvost olyan orvost ajánlanak?nem tudom...

Persze az unokàval játszani luxus,vigyázni rá 5 percre?felejtse el...

Csak kritizàlja öket mit nem csinàlnak jól.


Szerintem kevés eldönteni ehhez ennyiröl h jogos a kérés vagy sem.

Nem ismerjük öket.Ahogy anyòst sem.

Ne itéljünk elsöre!

A kérés jogos volt.Anya,apa dönthet erröl.

Nagymama nézegesse a képeket,töltsön sok idöt az unokával.

Akivel ugy is tàrsalog tudja mondani és mutatni a képeket

de nem hiszem h a nagyi 2000 ismerösenek köze lenne ehhez.

Fogadjunk 5-el beszél talàn.

Szoval ez a facebook.Ti is tudjátok.

Nekem is sok ismerösöm van de megmondjam az öszintét?

Csak vannak.Ismerem öket de nem állnak közel hozzám.

Akivel megakartuk osztani ezt az örömöt bejöttek a korhazba vagy utána babalátogatòba.

Nem raktam fel semmit arrol h terhes vagyok.Arrol sem hogy megszületett.Aki fontos volt tudott rola.Képet is kaptak.

A fél év alatt egy képet tettem fel.Nem is kell több.


A ferjet is meg lehet érteni,anyôst is

Anyòs se veszit semmit ha nem osztogatja meg a képeket az unokáròl.

2020. márc. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
84%

Mi megegyeztünk, hogy csak olyan képet rakhatnak fel a gyerekekről, amin nem látszik az arcuk, na meg persze nem meztelen stb. Vagy ami még belefér, hogy távolról fényképezünk.

Most úgyis nagy divat, hogy csak jelen vannak a képen és nem a kamerába néznek.

Újszülöttnél először a szülők osszák meg, ha akarják. És azt osszák meg a nagyszülők. Így mindenki akarata teljesülhet.

2020. márc. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
88%

"Én naponta átgördítem a "nézd milyen szép gyerekem van" fotókat és hidd el a KUTYÁT SEM érdekli:P"


A kutyát nem, én nem is az átlagemberektől félteném a gyerekeket, hanem hogy a szülők önként mennyi adatot kiszolgáltatnak. Hogy saját magukról, az egy dolog, de a gyerekeikről...

2020. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!