Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósjelölt miért traktál...

Anyósjelölt miért traktál unoka témával?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon friss a kapcsolatunk, még egy éves sincs. A családja nagyon szimpatikus viszont mindig amikor átjönnek többször felhozzák az unoka témát, célozgatva.

Ez engem nagyon zavar mert még friss a kapcsolat, nagyon fiatal vagyok és még el sem kezdtem a fősulit.

Szeretnék minimum egy diplomát (5 év) plusz kiélvezni, hogy csak magunkra kell figyelni.

Rossz ember vagyok ezért?

Hogyan kezeljem a helyzetet?

Mit válaszoljak ilyenkor? Még 7-8 évig egészen biztos nem szeretnék teherbeesni.

19L



2020. márc. 27. 17:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Esetleg jelezd a párodnak, h. finoman állítsa le az anyukáját.

Vagy valami vicces, kedves szöveggel jelezd anyósnak, hogy majd ti tudjátok mikor akartok gyereket.

2020. márc. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%

Ez nagyon agresszív, tapintatlan viselkedés tőlük.

Mondd neki azt, hogy a fia impotens.:)

2020. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Nyugodtan mondd meg, hogy még korai ezen gondolkodni, mert a kapcsolatotok is elég friss, illetve te még tanulsz, és munkatapasztalatot szeretnél szerezni családalapítás előtt.
2020. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

Vagy mondd, hogy még szüzek vagytok, mert még nem tart ott a kapcsolatotok, hogy szexeljetek, és hogy te csak házasság után akarsz, és azt meg 2 vagy 3 diploma után.

:D

2020. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Mégis mit kell ezen köríteni? -Julcsika mikor lesz már baba?

- Mari néni még egy jó ideig biztos nem lesz, nem állunk még készen egy babához. Tanulni szeretnék még.

2020. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
A párod korát nem írod. Ha veled egy idős, akkor irreális kérdezgetniük erről. Akkor viszont, ha 25 feletti, dolgozó pasi, aki már megállapodhatna, akkor azért kérdeznek. Ne szégyenlősködj és mondd meg, hogy tanulni fogsz még, aztán dolgozni, addig nem lesz gyerek, házasság, akármi.
2020. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
A legviccesebb es legjobb ha semmit se reagaltok ra se te se a srac. Folytattok mas temat. Ez mindenre megoldas NEM reagalsz. Igen szoban furabb mint chaten de ne halld meg.
2020. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
#6 Ha a pasija idősebb, a kérdező akkor is 19 éves. Ne cseszegessenek már egy tinit a gyerekkel...
2020. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%

"Akkor viszont, ha 25 feletti, dolgozó pasi, aki már megállapodhatna, akkor azért kérdeznek."


25 éves ember(főleg férfi) baromira nem érett a gyerekvállalásra.

Magyarországon jellemzően a tanulatlan prolik vállalnak ilyenkor gyereket.

A kérdező anyósjelöltje vélhetően még szülőképes korban lévő,én azt mondanám szüljön magának gyereket,ha ennyire babázna.

2020. márc. 28. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk is ez a helyzet

Én 24N párom 30F

10 hónapja vagyunk együtt de már szeptember óta hallgatom heti szinten az unokát

Anyosnak szóltunk nem egyszer nem kétszer hogy nem lesz unoka majd ha 29eves leszek

Nem is költöztünk össze

Nem is éltünk még együtt

Nem vagyok eljegyezve nem vagyunk házasok

És mi ebben a sorrendben szeretnénk végig haladni,


Már páromnak kellett leallitania hogy 10honapja vagyunk együtt nem 10eve és hkby ez a mi döntésünk lesz

Majd szólunk ha odaerunk hogy terhes leszek addig nem kell kérdezgetni.

2020. márc. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!