Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósjelölt miért traktál...

Anyósjelölt miért traktál unoka témával?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon friss a kapcsolatunk, még egy éves sincs. A családja nagyon szimpatikus viszont mindig amikor átjönnek többször felhozzák az unoka témát, célozgatva.

Ez engem nagyon zavar mert még friss a kapcsolat, nagyon fiatal vagyok és még el sem kezdtem a fősulit.

Szeretnék minimum egy diplomát (5 év) plusz kiélvezni, hogy csak magunkra kell figyelni.

Rossz ember vagyok ezért?

Hogyan kezeljem a helyzetet?

Mit válaszoljak ilyenkor? Még 7-8 évig egészen biztos nem szeretnék teherbeesni.

19L



2020. márc. 27. 17:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%
cig*nyok?
2020. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11es: nem, egészen biztos hogy nem
2020. márc. 28. 23:05
 13/17 anonim ***** válasza:
61%

Tök gáz ilyeneket kérdezni, pláne ilyen fiataloktól. Ha meg megadjátok a "céldátumot", akkor meg majd jön a zaklatás meg a találgatás, ha addigra nem fogtok "felmutatni" semmit még.

Amúgy nekem apósomék egyszer hozták föl, elég bunkó nyomulós módon, azóta nem beszélek velük.

2020. márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek. Az lesz, hogy a diploma utánra "datálom" majd ha felhozzák. Elhiszem hogy lelkesek de ez a téma kicsit sokkolt. Manapság nem divat 20 évesen szülni diploma nélkül szerintem.
2020. márc. 30. 16:35
 15/17 anonim ***** válasza:
61%

Addigra lehet együtt sem leszel a fiával.


Eleve milyen felnőtt az,akinél egy ilyen friss kapcsolatban felmerül a gyerekvállalás,vagy akár csak a házasság is?

2020. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Úristen 19 evesen ne is szülj! Még nagyon fiatal vagy! Legyen eszed és gondold at: előbb a sajat független biztonságod megteremtése az elsődleges (diploma) és tanulj amig lehet! Soha senkitol ne tedd magad függővé! És állj ki magad mellett ne légy mosolygós nyuszi hanem igenis mondd meg kérek perec anyospajtaseknak mi a terved. Ez a TE eleted.
2020. szept. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Azóta szakítottunk is
2020. szept. 23. 07:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!