Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Panikol, zaklatja a ferjed,...

Panikol, zaklatja a ferjed, parod az anyukaja a virus miatt vagy azon kivul?

Figyelt kérdés
Mennyire van eleged belole?

2020. márc. 27. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 A kérdező kommentje:
Ez az tudja masnal hogy nem hulye! Az anyukaja megis mondta hogy mossatok kezet mindketten. Nem bmeg nem szoktam azt se tudom mi az.. de 2-3 evesen mar egyedul mos kezet kb egy pici gyerek.
2020. márc. 27. 20:30
 12/71 anonim ***** válasza:
80%
Oszt most itt akarsz azon csámcsogni, hogy másnak milyen szar, mert meg meri kérdezni anyós, hogy minden rendben van-e? Dik, de unatkozohatsz! Jól utálhatod te a jövendő anyósodat.
2020. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
95%
Meg mi ez a feszkó benned, hogy rendesen hergeled magad? Péntek este van, ugorj neki az embernek ruha nélkül, oszt jobban leszel!
2020. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
89%
Egyre jobban sajnálom az anyósokat.
2020. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 A kérdező kommentje:
Feltetek hogy ha egyedul marad majd utanatok akar koltozni vagy ilyesmi ?? Ki az aki erre vagyik. Szerintem senki..
2020. márc. 27. 20:33
 16/71 anonim ***** válasza:
75%
nem, nem féltem, hanem amikor egyedül maradt, akkor magunkhoz vettük. MErt nem mindenki akkor rohadt tahó, mint te vagy. Ha férfi lennék és így beszélnél az anyámról, egy perc alatt az ajtón kívül találnád magad.
2020. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 A kérdező kommentje:
😂😂😂 "Meg mi ez a feszkó benned, hogy rendesen hergeled magad? Péntek este van, ugorj neki az embernek ruha nélkül, oszt jobban leszel!" - ezt kellene igen
2020. márc. 27. 20:35
 18/71 A kérdező kommentje:
Hat de mi megbeszeltuk h nem koltozik hozzank soha senki a kozelbe sem. Nem varhatja el senki egy fiataltol h a parja ferje felesege anyjaval eljen le bmeg 25 evet !!!! Egy fedel alatt!!!! Jezusom.
2020. márc. 27. 20:36
 19/71 anonim ***** válasza:
78%
Én nem hivogatom a fiamat, ő hív fel engem minden nap, hogy megkérdezze jól vagyok-e és beszélgessen kicsit velem. Sőt, ezen kívül whatsapp-on is többször ír. Ja és a menyem nem veszi zokon, ő is szeret engem és aggódik értem.
2020. márc. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
92%
Semmi baja a párod szüleinek, de már azon parázol, hogy valamelyik majd meghal, a másik meg hozzátok költözik? Azt hiszem, klinikai eset vagy. Remélem egyszer majd te szorulsz rá anyósodra ( aki még nem is az), vagy apósodra, azok pedig majd vágnak ki, mint macskát sz@rni.
2020. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!