Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Panikol, zaklatja a ferjed,...

Panikol, zaklatja a ferjed, parod az anyukaja a virus miatt vagy azon kivul?

Figyelt kérdés
Mennyire van eleged belole?

2020. márc. 27. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 A kérdező kommentje:

Fiatalabb vagyok majdnem 40 evvel. Mindenem megvan. Nem szorulok rajuk. :D mire rajuk szorulnek 130 evesek lennenek. Szovaaal...😭 De remek hogy nem a feltett kerdesre irnak.


Bemasolom:

Panikol, zaklatja a ferjed, parod az anyukaja a virus miatt vagy azon kivul?

2020. márc. 27. 20:53
 22/71 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert fiatalabb vagy 40 évvel, az nem jelenti azt, hogy pl soha nem lehetsz súlyos beteg, soha nem szegényedhetsz úgy el, hogy segítségre szorulj. De bármi történhet. Ez nem korfüggő! Soha ne mondd, hogy soha!
2020. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
95%

Hogy jön ide, hogy az egyik meghal és a másik hozzátok költözik, ha a kérdésben még zaklatásról hablatyolsz?


Kellemetlen egy némber lehetsz..

2020. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
100%
Anyóssal naponta beszél a férjem, mégsem papucs. Sőt én is aggódom az anyós miatt, mert rossz egészségügyi állapotban van. Ennyit megérdemel. Bazzz.
2020. márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Semmi gond nincs vele
2020. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
85%

Én amikor anyósom megbetegedett, örömmel egyeztem bele, hogy hozzánk költözzön míg meg nem gyógyul. 2 hónapig lakott velünk. Imádtam, egy angyal volt. Olyan jókat tudtunk beszélgetni, hatalmas humora volt. Inkább volt egy idősebb barátnő mint anyós. Tavaly meghalt, ma is megsíratom mert hiányzik.

Szóval igen van aki kijön az anyósával.

2020. márc. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 A kérdező kommentje:
Es kihagytam hogy akik savaztak azok bizonyara 100% ban egyetertenenek abban hogy az anyosukkal eljenek 20-30 even at es semmi kifogasuk mert erre vagynak..
2020. márc. 28. 10:13
 28/71 A kérdező kommentje:
Igen akik non stop jelentik a Sajaaat kerdesem alatti kommenjeim ok siman szemrebbenes nelkul az eletukbol 25-30 evet odaadnanak arra hogy: anyossal eljenek,apossal eljenek,ne tudjanak nyugodtan egyutt lenni parjukkal. Stb stb stb.. Szoval ok arra vagynak hogy a szomszed szobaba anyos tevezzen!!!
2020. márc. 28. 11:29
 29/71 anonim ***** válasza:
91%

De irritáló személy vagy ilyet se találni minden sarkon....persze aki olyan családból származik ahonnan úgy menekült el az a párja családját se gyakran tolerálja. Csak akkor keress egy másik "menekültet" és ne hisztizz azon, hogy valakinek szerető, gondoskodó, aggódó szülei vannak (mert amúgy ez lenne a természetes)


A párom anyja egyedül maradt sajnos nem régen. Én mondtam, hogy bármikor szívesen látjuk. De a vírus miatt nem telefonálgat. Egyeb problémák foglalják le. Amúgy én türelmesebb vagyok vele mint párom.

Az én szüleimmel meg az a helyzet, hogy én hívom fel őket minden nap. Inkább én mondom, hogy ne menjenek sehova. Végülis rajuk veszélyesebb.


Amúgy a kérdésed meg a kommentjeid nincsenek összhangban... döntsd már el mi a problémád.

2020. márc. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 A kérdező kommentje:
Nem menekult vagyok. Engem is szerettek es szeretnek. Es nem telepedtek ram! Nagyon gaz azzal felhivni a szulot hogy ne menjen semerre. Mintha ostobanak nezned a sajat anyukad hogy keptelen felfogni hogy ne maszkaljon el.. nem 4 eves az anyukam. Felfogta.
2020. márc. 28. 14:28
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!