Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom áskálódik ellenem,...

Anyósom áskálódik ellenem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve vagyunk házasok. Neki teljesen mindegy volt, hogy lesz-e gyerekünk, én nem szerettem volna gyermeket vállalni ezért úgy döntöttünk, nem lesz.

Miután ez kiderült anyósom elkezdett szinte agresszívan rábeszélni a gyerekvállalásra, majd miután mondtam, hogy nem tervezünk babát, teljesen ellenem fordult. A férjem sem tud mit kezdeni a problémával de őt ez nem érinti, csak én vagyok a bűnbak.

Nagyon rosszul érzem magam, mintha kötelességem lenne szülni csak hogy anyós unokázhasson.


2020. ápr. 15. 15:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tizes válaszoló! Miért gondolod így? Tényleg érdekel
2020. ápr. 15. 18:45
 12/15 anonim ***** válasza:
30%

Sógornődre lehet, hogy azért nem mérges, mert ő akart babát, csak nem lehetett neki, ezt az álláspontot jobban meg tudja érteni (meg persze a lányáról van szó, nem a menyéről).

Ha az anyósod nagyon szeretne unokázni, lehetne neki segíteni abban, hogy a környékükön találhasson egy olyan anyukát, akinek vigyázhat a gyerekére, ott lehet, mint 'pótnagymama'. Ezzel talán a kecske is jóllakik, a káposzta is megmarad.

2020. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

Úgy írom ezt neked hogy 2 gyerekem van. Anyós hülye fogadja el azt amiben ti egyetértetek. Mondhatnátok neki azt is hogy ha nem szeretnétek és úgy lesz jó lenne ebben felnöni a gyereknek? Mert csak érezné hogy egy nem várt baba sőt lehet nagyobb korban valaki elköhintené neki a rokonságból hogy nem is akartatok gyereket. Aki akar annak legyen aki nem annak ne és mindenki legyem boldog a saját döntésével.

Hugom se akar, igaz még csak 24 de nem akarom rábeszélni h legyen neki ha egyszer nem akar. Az enyémeimet szereti tudja mivel jár ha nem szeretne tiszteletben tartom a döntését.

2020. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Miért mondtátok el neki egyáltalán hogy nem terveztek gyereket? Ha nyaggat a gyerektémával, bólogatni kell, mondani hogy jó-jó, majd jön ha itt az ideje aztán kész.
2020. ápr. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Debil vagy-e kisanyám? Megmondod neki, hogy menjél a pitsába a kötelességekkel és társaival. Sértõdjön meg, téged úgyse izgat. 28/f
2020. ápr. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!