Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Amióta menyasszony vagyok az...

Amióta menyasszony vagyok az anyósom ellenem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Előtte se volt fényes a kapcsolatunk,semleges volt inkább.A barátom egy hónapja megkérte a kezemet,és azóta a párom azt hallgatja az anyjától, hogy ez mekkora felelőtlenség,még éretlen vagyok,ingyenélő vagyok,stb... és hogy inkább választott volna valami igazi nőt,nem engem. Ez nekem rosszul esik,nem adtam rá okot :/

20/l



2017. aug. 15. 12:26
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
75%

Ajánlom neki az ,,Anyád napja" című filmet..

Viccet félretéve, biztos olyasmi tudatosult benne, hogy elveszti a fiát, egyedül marad, stb stb..

Próbáljatok meg hármasban beszélni, így a párod is meg tud védeni.

Egyébként gratulálok, sok boldogságot :)

2017. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
28%
Nem azért, de ha anyósod is van és menyasszony is vagy, akkor azért némiképp jogosan orrol meg rád a tervezett bigámiáért.
2017. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%

A vőlegényed dolga volna torkára forraszani a szót.

Ismerem ezt a helyezet, apámnak nem teszett a választottam - eleinte elmqgyaráztam hogy nem neki választottam

2017. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%
Aztán mert nem fogta fel vagy 2 évig nem is találkoztunk.
2017. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
26%
Együtt éltek vele? Miért gondolja, hogy éretlen vagy és ingyenelo?
2017. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Külön élünk tőle,a párommal együtt. Szerinte túl sokat költ rám a fia. Az is zavarja, hogy csak részmunkáim vannak,az se mindig(fősulis vagyok)
2017. aug. 15. 12:48
 7/35 anonim ***** válasza:
73%
Aha. Nyilván nem vagy ingyenelo, de esélyes, hogy jival kevesebbel járulsz hozzá a közös eletetekhez, mint a fia. Ha végeztél a sulival és rendes munkád lesz, remélhetőleg ebből a szempontból változik majd a véleménye
2017. aug. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
20%
#7, akkor meg már szülni fog.
2017. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a gyerekeket,szóval nem fogok szülni...
2017. aug. 15. 13:05
 10/35 anonim ***** válasza:
39%
#9 És ezt párod édesanyja tudja? Nem ez lehet a baja? Párod mit gondol erről? Ő nem akar gyereket?
2017. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!