Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek gyakori az, hogy...

Szerintetek gyakori az, hogy a fiatal pár kettesben akar lenni, de anyós/após kéretlenül csatlakozik?

Figyelt kérdés
Olyan helyzetekre gondolok, amikor mondjuk a pár egy vacsorát szeretne kettesben elfogyasztani, de valamelyik szülő direkt odamegy hozzájuk, csupán azért hogy bosszantsa őket. Tényleg vannak ilyen rosszindulatú emberek?
2020. ápr. 19. 15:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%

Nem kéne együtt lakni a szülőkkel.

Legalábbis annak, akit ez zavar.

A konyha közös helyiség. Természetes, hogy akkor megy oda bárki, amikor neki jólesik.

Ha kettesben akarnak lenni, vonuljanak be a szobájukba. Ha vacsorázni is kettesben akarnak, akkor meg el lehet költözni a szülők nyakáról.

2020. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%

#9

Szerintem te ne más házának a konyhájában akarj kettesben lenni, mert a konyha az MÁS HÁZÁBAN nem a te intim szférád.

És hogy valaki mikor megy le kávéért a saját otthonában, azt nehogy már te szabd meg!

Ha romantikázni akarsz, akkor menjetek a te konyhádba, lakásodba, szobádba, vagy bárhova, esetleg - ez vajon miért nem jutott eszedbe? - a srác szobájába.

Mesélgetem mindezt neked úgy, hogy nem vagyok anyós!

2020. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
76%
Sejtettem, hogy ez van a háttérben. El lehet költözni anyuciéktól ha már annyira felnőttek, hogy kettesben akarnak vacsizgatni.
2020. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%

"lényegtelen abból a szempontból, hogy ki a ház tulajdonos, mert a vendéget is megillethet egy bizonyos magánélet"


Te mások házába jársz magánéletet élni??!

Az anyósékat meg korlátoznád a saját házukban??

Van baj bőven.

2020. ápr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
50%
Hú, a volt párom annyira anyuci kisfia volt, hogy akárhova mentünk, mindig ott volt, hogy "megkérdeztem anyukámat, hogy jön-e velünk, és azt mondta, hogy jön" legyen szó bármiről... Gyertyafényes vacsora...stb
2020. ápr. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!


Többen többfélét gondoltok a témáról. De, mint mondottam, nem egy konkrét eset, hanem elméleti síkon mozgunk. Elmondom a saját esetemet is. Mi külön lakunk az asszonnyal, így ez nálunk nem probléma. Viszont akkor sem, ha valamelyikünk szüleihez elmegyünk, mert egyikük sem szólt bele a magánéletünkbe, ebből a szempontból szerencsések vagyunk.

De nem mindenhol van ez így, erre kérdeztem rá. Mondom, ha ez létező jelenség, akkor ez szerintem egyértelmű rosszindulat, vagy annak ilyen formán kimutatása, hogy nem szeretné, hogy a gyerekek együtt legyenek. Más azt írta, beteges birtoklás, vagy empátia hiánya okozza ezt. Más meg a lakástulajdont említette, hogy akié a lakás, az dönti el, hogy ki tartózkodhat ott és ez az első szempont. Mindegyik igaz. Azonban, mivel a kérdés most csak elméleti, így nem tanácsokat kérek, csak véleményeket. És nem reagálok egyikre sem, mert nem vitatkozom. Köszönöm.

2020. ápr. 20. 07:39
 17/24 A kérdező kommentje:
A külön lakunk alatt azt értem, hogy a szülőktől külön, de együtt az asszonnyal. Elnézést, ha esetleg rosszul írtam az előbb, korán van
2020. ápr. 20. 07:40
 18/24 anonim ***** válasza:
78%

Ha vendégségbe (akár pár órára, akár több napra) elmentek valamelyikőtök szüleihez, teljesen irreális elvárás, hogy addig ne jöjjenek be a konyhába (a saját konyhájukba!), amíg ti ott esztek.

Nem is értem: ha nem egekig érő utálat van, akkor miért zavarna ez titeket? Romantikázni, kettesben lenni tudtok otthon. A szülőknél töltött pár nap alatt inkább velük kéne beszélgetnetek.

2020. ápr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 piroska és a farkas ***** válasza:
76%
Nem, ez kicsit sem olyan, mint a szex közben benyitàs. Az ugyanis àltalàban a hàlószobàban történik, ami valóban magànterület, a konyha, étkező, nappali viszont közös. Ha mi a férjemmel vmelyikünk szülőjével élnénk , nem hogy nem gondolnàm bunkónak ha csatlakotna hozzànk a vacsin, hanem eleve fel sem merülne, H külön érkezzünk tőle.
2020. ápr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 piroska és a farkas ***** válasza:
71%
éTkezzünk
2020. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!