Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek gyakori az, hogy...

Szerintetek gyakori az, hogy a fiatal pár kettesben akar lenni, de anyós/após kéretlenül csatlakozik?

Figyelt kérdés
Olyan helyzetekre gondolok, amikor mondjuk a pár egy vacsorát szeretne kettesben elfogyasztani, de valamelyik szülő direkt odamegy hozzájuk, csupán azért hogy bosszantsa őket. Tényleg vannak ilyen rosszindulatú emberek?
2020. ápr. 19. 15:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy én Marslakó vagyok, de ha nem otthon szexelek ahol csak mi vagyunk, akkor bezárom az ajtót.

Enni meg más otthonában nem szoktam titkosan, mert nyilván azért megyünk oda, hogy a vendéglátókkal együtt legyünk és ez az evésre is vonatkozik.

Alapban nem értem a kérdést, hogyha nem vagy érintett, akkor hogy jutott eszedbe ilyen nyakatekert marhaságról kérdést kiírni?

2020. ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Mégsem olyan marhaság, ha te is megértetted a kérdést, és válaszoltál is rá. Egyébként nem gondolom, hogy akkora baj lenne, ha a kérdés csupán elméleti. Egyszerűen csak azt kérdeztem: van-e ilyen jelenség, szerintem van, többetek szerint meg nincs. Nem a saját véleményem megerősítését vártam, hanem a ti véleményeteket, ha van.
2020. ápr. 20. 15:33
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

#22

"Mégsem olyan marhaság, ha te is megértetted a kérdést, és válaszoltál is rá."


Attól még, hogy el tudtam olvasni és felfogtam a szavak értelmét, attól még önmagában a kérdés egy marhaság!

Különösen, ha nem vagy érintett.

Ráadásul egy "teoretikus" leírást kérdésnek álcázott véleménynyilvánítással fejezel be: "Tényleg vannak ilyen rosszindulatú emberek?"

Veled vannak gondok, de én befejeztem!

2020. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Akkor tedd fel úgy a kérdést, csak elméleti szinten, h tényleg vannak olyan bunkó emberek, akik leülnek kettesben enni, holott rajtuk kívül még màs is otthon van éppen?
2020. ápr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!