Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósomék ellenem nevelik...

Az anyósomék ellenem nevelik a fiamat?

Figyelt kérdés
Elvàltunk.4 éves fiam nekem lett ítélve,az apjàval havi 2 hétvégét tölt az anyósomék hàzàban.Olyanokkal tömik a fejét,hogy nàlam most van,majd nagykoràban ott fog élni,az az ő hàza,igazàból ott lakik.Összezavarjàk,nem tudom miként magyaràzzam neki az ő szintjén,hogy oda hétvégére jàr,én nevelem őt.Mit tegyek,hogyan legyek jó anya,miként védjem meg őt tőlük?

2020. máj. 5. 21:29
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Igen pentektől vasàrnap estig,minden 2hétvégén
2020. máj. 5. 22:04
 12/22 anonim ***** válasza:
82%
Hívd fel az ügyvédet, aki a válásodat intézte, hogy ajánljon valakit, aki elintézi, hogy csak a jelenlétedben láthassák a gyerekedet, mert ellened nevelik.
2020. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A kicsi szereti az apjàt,nem akarom tőle elszakítani.Én a fiamat akarom az igazsàgra nevelni.
2020. máj. 5. 22:06
 14/22 anonim válasza:
64%

Szerintem attól még hogy a felügyeleted alatt találkozhatnak nem fogod elválasztani őket egymástól.


Ismerősöméknél pontosan ugyan ez van csak ott már 1.osztályos a gyerek. Viszont ott az apuka tényleg nem normális és igazából csak a volt feleségével akart kicseszni nem is kellett neki a gyerek, de azért persze folyamatosan perelte meg jelentgette fel hogy milyen "rossz" anya és még mesélhetnék...

Szóval azt javaslom hogy most csírájában folytsd el ezt az egészet de ehhez szerintem már annyi elég ha csak a jelenlétetben találkozhatnak.

2020. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
45%
Ez az egy unokájuk van igaz?
2020. máj. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Egészen biztos, hogy ilyeneket mondanak neki, vagy még olyan kicsi, hogy nem tudja, miért megy két hetente pár napra egy másik házba? Szerintem ezt kellene neki újra és újra elmagyarázni.

Valamint jó ötlet az apával beszélni, hogy ezt fejezzék be, mert a gyereket megzavarják vele. Ha tagadja, kérd, hogy olyat se mondjanak neki, hogy ez a ház az övé lesz nagy korában, és majd ott lakik. Ennek később örülni fog, hogy lesz háza, de most értelemszerűen megrémíti, azt hiszi, most kell elköltözni.

(Egyébként gyerekkorunkban nekünk is mondtak olyanokat a nagyszülők, hogy egyszer majd tiétek lesz a ház, itt is lakhattok, el is adhatjátok, csak akkor még szrtunk rá.)

2020. máj. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
77%
Mindenképp beszélj velük, hogy fejezzék be ezt a viselkedés, mert tönkre teszik a gyereket. Azt semmiképp se csináld amit a gyökér nem tudom hányás válaszoló írt, hogy törjön, zúzzon, harapjon a gyerek.
2020. máj. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
64%
Nincs más megoldás, meg kell próbálnod szigorítani a láthatást úgy, hogy csak a Te jelenléteddel történhessen meg a dolog. Beszélhetsz a gyerekkel, és mondhatod az ellenkezőjét, de ezzel semmi mást nem fogsz elérni, minthogy teljesen megkattanjon felnőtt korára. Tudom, mert velem is ezt akarták csinálni.
2020. máj. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer a 4 éves kislányom mekérdezte, hogy mikor lesz anyuka. Pont egy erdő mellett sétáltunk. Azt feleltem neki, ha mindennap egy levél lehullik, és az összes fa kopasz lesz, ő akkor lesz anyuka. Meg értette, hogy nagyon soká. Esetleg ilyesmit mondhatnál neki te is.
2020. máj. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Minden nap elmondom neki,hogy ő ott lakik,ahol én vagyok.Az apjàhoz csak làtogatóba jàr.Ha Kell ezerszer elmondom.Én vagyok,aki jobban hat rà,velem él..hàlisten
2020. máj. 6. 06:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!