Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósomék ellenem nevelik...

Az anyósomék ellenem nevelik a fiamat?

Figyelt kérdés
Elvàltunk.4 éves fiam nekem lett ítélve,az apjàval havi 2 hétvégét tölt az anyósomék hàzàban.Olyanokkal tömik a fejét,hogy nàlam most van,majd nagykoràban ott fog élni,az az ő hàza,igazàból ott lakik.Összezavarjàk,nem tudom miként magyaràzzam neki az ő szintjén,hogy oda hétvégére jàr,én nevelem őt.Mit tegyek,hogyan legyek jó anya,miként védjem meg őt tőlük?

2020. máj. 5. 21:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem mindenkèppen fordulj a gyámügyisekhez ès mondj el a legapróbb rèszletekig mindent, sőt szerintem ezmellè az sem árt ha telefonnal felveszed szegèny kisgyerek reakcióit, kèrdèseit videóra ès ezt is bemutatod nekik.
2020. máj. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

"Azt feleltem neki, ha mindennap egy levél lehullik, és az összes fa kopasz lesz, ő akkor lesz anyuka. "


Vagyis télen?😂


"Olyanokkal tömik a fejét,hogy nàlam most van,majd nagykoràban ott fog élni,az az ő hàza,igazàból ott lakik."


Nem lehet, hogy azt próbálják neki elmagyarázni, hogy érezze otthon magát náluk is?

Idősebb nagyszülők gyakran beszélnek arról is, hogy majd ki örökli a házat.


Ebben én most nem érzem ki azt, hogy ellened nevelik. Ettől függetlenül magyarázd el neki, hogy most veled lakik, ha felnőtt lesz, akkor majd elköltözik, de bármikor mehet hozzád és te is fogsz majd menni stb. Mint, ahogy a nagyihoz is mentek vagy ő jön hozzátok.

2020. máj. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!