Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen viselkedessel marja el...

Milyen viselkedessel marja el a baratno,feleseg a ferfit a szuleitol,testvertol? Mit tett a no,ahol ezt latod? Mit itelsz el benne?

Figyelt kérdés

Annyi helyen olvasom hallom hogy a gonosz baratno vagy meny az oka mindennek,biztos csak o a rossz es elmarta Belat a csaladjatol. Megis mit tehetett a no hogy a ferfi mellette elhidegult a rokonaitol? Keresztbefekudt az ajto elott hogy marpedig oda senki se jon vagy hogyan?


Sajat esetunk(en vagyok a no) az hogy parom lazabb hidegebb kapcsolatban van a szuleivel havi 2 talalka,meg heti 2 telefon 3 percben arrol hogy nem megyunk hozzajuk csak kesobb..mert hetente hivnak minket, meg 1 tesoja van azzal is evi 4 beszelgetes van. En nem tudom ilyesmi esetben miert a no hibas hogy nem keri meg napi 2x a parjat ferjet hogy Bela de menjunk minden vasarnap ebedre.


Vagy azok a nok akik miatt tenyleg komolyan szakad a ferfi csaladja ok mit tesznek tenylegesen? Akarhol szo van errol foleg gyk-n mindig a baratno a gonosz kigyo.. Miert az es mivel hogyan marta el a parjat?

Mert en olyan semlegesnek erzem magam. Se nyalizos menyjeloltnek se gonosznak nem erzem magam. De mindig a baratno a rossz ugye.. Megmondom oszinten nem vergodtem nekik lelkesen hogy minel tobbet lassanak minket de nem is sirtam hogy ne menjunk. Mamaja iszonyat faraszto, nagyon kedves velem en is vele de mikor evente 5x talalkozok vele max 2-3 napig regeneralodik az agyam. Szulei se a fiukkal se velem nincsenek egy hullamhosszon.


Ahol egyertelmuen csak a gonosz no az oka, mit tett az a no? Annyi a bune hogy a ferfi ot szereti?



2020. jún. 14. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
"Akarhol szo van errol foleg gyk-n mindig a baratno a gonosz kigyo.." Hát nem tudom hogy te hol olvasgatsz, az anyóst szokták csesztetni 99 százalékban. Ha vigyáz a gyerekre az a baj, ha nem, az a baj. Ha főz az a baj, ha nem, akkor is szar alak. Ha takarít az a baj, de ha nem, akkor is az anyós a szemét. Ha látogatja a fiatalokat az a baj, mert minek nyomul, de ha nem, megint az anyós a szemét, mert "elvárja hogy a fiatalok ugráljanak"
2020. jún. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Basszus 😂😂

En pont orulok hogy kiakakitottam hogy mi megyunk latogatni de hozzank kb senki. Jo ez igy. Mert en nem okoskodok nem pofazok bele anyosek lakasaba, de ok mar megprobaltak. :) Sok vita volt parommal de elertuk hogy mi menjunk inkabb oda ne a szulei. Nem oregek! De igy nekik is kenyelmesebb.

2020. jún. 14. 11:30
 3/8 A kérdező kommentje:
*kialakitottam
2020. jún. 14. 11:30
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Én itt a gyk-n az esetek nagy részében a menyek panasz áradatát olvasom az anyósról és nem fordítva. Vigyáz a gyerekre-nem vigyáz a gyerekre, sokat nála kell lenni-egyáltalán nem hív bennünket, sok kaját pakol-nem pakol kaját, eteti az unokát mindennel-nem eteti az unokát, rá se néz, meg se kérdezi, hogy vagyunk-folyton telefonálgat, stb...Szóval a fene se tudja eldönteni, kinek mi a jó. Hatalmi harc ez az egész a meny és az anyós között, aminek a férj issza meg a levét, mert mindenképpen valakinek a pártjára kell állnia. Intelligenciával megoldható lenne, de az ritkán van jelen, valahogy nem hívják meg a buliba.
2020. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Apám egész életében egy önző nárcisztikus volt. Az önhazug önsajnáltatását erősítve marta el a családtól az aktuális nője.

Évek óta nem beszéltünk.

2020. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már középkorú vagyok, nem most tortént, de a mi családunkban konkrétan megesett, hogy apám több mint egy évtizedig nem állt szóba az anyjával, az apját már nem is találta életben, a temetésére se ment el. Az ok: nevelőanyám összeveszett az anyósával, apám anyjával. Apám, mint a hű csicska, szintén nem állt szóba az anyjával. Amikor mi felnőttek lettünk, nevelőanyám gondolt egyet, és egyszer kivette tesóm kezéből a telefont, amíg ő mamámmal beszélt, és 12 év után beleszólt nagy vagányan, hogy: na, mi van, anyósom? Mintha mi sem történt volna, pár nap múlva már mamámnál szilvesztereztek, kajáltak, apám kikötése az volt, hogy a múltról nem beszélünk. Ez így baromi kényelmes volt, nem kellett választ adni mamámnak, hogy most tulajdonképpen mi a f@sz bajuk volt, amiért besértődtek. Jó pár évig élt még mamám, nevelőanyám meg úgy járt hozzá kajálgatni, ha útba esett, mintha az anyjához járt volna.

Egyébként gyerekként minket is tiltott apám felesége mamámtól, én titokban elszöktem hozzá.

Apám nem tudom, miért ragaszkodott úgy hozzá, de máig ki van nyalva a feleség segge. Mindaz a sok szemétség, amit a családunk ellen elkövetett, egyáltalán semmiben sem ütött vissza az életére.

Apám hitványságát, hogy mindezt tűrte, mai napig emésztem. Most, hogy már idősebb lettem, gondolok arra, hogy mivel első feleségét, az anyámat elvesztette (meghalt), talán nem akarta a másodikat is, ezért ragaszkodott hozzá mindenáron. Meg vagyok róla győződve, hogy minket is beáldozott volna, ha úgy kívánja a feleség, nemcsak az anyját.

2020. jún. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy valaszoltatok! Utolso reszvetem! :(


Valakinek meg story tanulsagos? Nem akarok sarkany lenni amugy! De volt hogy azon kaptam magam hogy sunnyogtam a hatterbol. De volt hogy volt ra okom is! Peldaul nagyon okosak parom szulei,rettentoen jobban tudjak mire mikor van szuksegunk meg hogy mukodik a vilag ki mit gondol ezt a legjobban: ki mit gondol.. (😵😵).. aztan emiatt en mar sz##rok az egeszre tehat megjelenek a parom oldalan ha van valami nem is gyakori nem jarunk oda hetente sot ketto hetente sem, aztan leulok mosolygok mondok magamrol 3 mondatot mi jo tortent. Megejtek egy hogy vagytok ot aztan vegig ulok 2 orat. Es megyunk haza. Parom apja elmondja ugyan azt amit mar olyan 80 alkalommal vegighallgattunk, o vezeto es tok jo meg minden de csak arrol beszel hogy O AZ IGAZI nagy Hal es O a Tokeletes fonok es O mindenkinel jobban tud MINDENT.. ezt hallgatjuk. Mindig. Az anyja nekem arrol aradozik hogy a sajat anyosanal mit segitett mit csinalt es ez igy helyes. Nincs alkalom hogy ne hozna szoba a sajat anyosat parom apai mamajat hogy mennyire sokat tett erte es ez igy korrekt meg helyes. Eskuszom erzem rajta hogy NEKEM utal de nem mondja ki hogy Dórika..jo lenne ha segitenel meg ha elkisernel meg f@$z tudja.. Hanem beszel anyosarol..

Egyedul festett hajat es megjegyezte "Hat..senki se jott at senkit se tudok megkerni..*Dórika* es ilyen rosszul sikerult a festesem egyedul.." Es en azt mondtam: De jo ez szerintem semmi baja jo lett!. Majd megerositette hogy nem nem jo mert nem segitett senki..


Pozitivum hogy nem beszelnek nem kerdeznek semmi anyagi dolgot a fiuktol,rolunk. Pedig tudjak h sokat segit a fiuk nekem. Nem nem a hatam mogott sem..tudom. Ez jo. Aztan ennyi. :D

2020. jún. 14. 15:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező azért csak fordítottál látom

Mégis csak van mit"mesélni" a te anyósodról

Szóval igen ez a jellemző itt, hogy az anyós a téma

2020. jún. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!