Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha most emiatt haragszik rám,...

Ha most emiatt haragszik rám, lehet belőle később problémám, vagy bele fog törődni?

Figyelt kérdés
Lakást veszünk Debrecenben, a férjem szülei Nyíregyházán laknak. Szűk a pénztárcánk, így sokáig csak nagyon lepukkant lakásokat találtunk, de múlt héten megtaláltuk az igazit, le is foglalóztuk. Én is küldtem képeket a szüleimnek, meg a férjem is az övéinek. Tudni kell az anyukájáról, hogy nagyon irányításmániás, és nehezen viseli ha nem nála van a kontroll. Ez nem vádaskodás, a férjem is mondta és az élete más területein is látszik. Szóval a férjem elküldte neki is a képeket a lakásról és mondta hogy már le is foglalóztuk, jövő héten megyünk szerződni. Én is hallottam a beszélgetést mert ki volt hangosítva, hogy hozzá tudjak szólni. Persze anyósomnak ezzel is csak az aggályai voltak, ez nem jó, az nem jó, ilyen veszély, olyan veszély, stb, ő csak jót akar, de úgy hallotta a hangomból, hogy ezt mi már eldöntöttük. Mondja neki a fia, hogy igen, de mondta is, hogy már le is van foglalózva. Én meg csak néhány kérdésre válaszoltam, hogy tetszik e és hol van. Szóval nem tudom az én hangomból mit hallott. Aztán miután elköszöntünk, megjegyeztem a férjemnek, hogy ennél a bizonyos megjegyzésnél én pedig úgy hallottam az ő hangjából, hogy meg van sértődve amiért nélküle döntöttünk. A férjem szerint biztos így van, ő is így érzékelte, de ne is foglalkozzak vele, úgyis megvesszük mert mi fogunk ott élni, nem ő, nekünk kell tettszen. Ezért a kiállásáért nagyon hálás vagyok, csak anyósomtól félek most kicsit, hogy nehogy megbosszulja valahogy.
2020. jún. 16. 08:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
10-es: ugyanaz a troll teszi fel ezeket a kamukérdéseket, dobálja a gumicsontot a közönségnek....
2020. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11-es tudom, olvastam :-) Nekem ott bukott meg, hogy nem anyaként, hanem anyósként kérdezte a fia házát.

Úgyhogy hagyjuk :-) :-)

Viszont szórakoztató :-)


A véleményem a kérdéshez (mindkettőhöz) ugyanaz: Egymással megbeszélni.

2020. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!