Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom édesapjának mindig...

Párom édesapjának mindig mindenbe segíteni kell, és ez kezd nagyon zavaró lenni. Hogy beszéljem meg ezt a párommal?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt, de mindenki otthon lakik amíg nincs kész a lakás. Apósom bármit csinál mindig kell segíteni neki, nem számít hogy a párom reggel 7-tol estig dolgozik, keljen fel hajnali 5-kor hogy segítsen (Persze utánna az apja pihen). Megsérült parom lába, ezért betegszabadsagra ment egy hétre és pihenés helyett egész nap otthon dolgozott az apjával a műhelybe. Mikor felhoztam a temat azt mondta hogy az apja sokmindent megtett értük, amiatt segít ennyit.

De hogy várja el egy apa hogy a fia napi 10-12 óra munka után még helyette is dolgozzon?

A páromat kényesen érinti ez a téma, nem tudom hogy beszéljek róla.

25/Nő


2020. jún. 22. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Azért az nem oké, hogy így be akarod osztani a párod idejét. Majd, ha neki terhes lesz, akkor tesz ellene. Az ő dolga.
2020. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Jesszumpepi, mi lesz itt, ha már elvett, vagy pottyantottál egy gyereket, ha már most be akarod szabályozni, hogy apa-fia mit tehet egymással.
2020. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

"A páromat kényesen érinti ez a téma, nem tudom hogy beszéljek róla."


Ne beszélj, ha azt akarod, hogy még holnap is legyen párod!

2020. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Párod cselekvőképes? Ha igen, ne akard megszabni mikor mit tehet. Lehet inkább munka előtt, után is mással van csak a te okoskodásodat ne kelljen hallgatni.
2020. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

A párod panaszkodik akár neked, akár a szüleinek, hogy túl sokat segítenie? Mert ha nem, és csak téged zavar, akkor szerintem picit visszább kellene venned. Ha őt nem zavarja és amúgy sem együtt laktok, akkor nem értem, miért zavar.

Ha együtt laknátok, és ennek ellenére folyton az apjának kellene segítenie a veled töltött idő rovására, akkor jogos lenne a kiakadásod, de ha neki, saját magának ez így jó, akkor nem értem, neked miért nem.

2020. jún. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
Miért zavar téged, hogy segít a párod az apjának? Így kevesebbet látjátok egymást? Vafy panaszkodik? Mi az oka?
2020. jún. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Könnyű a kérdezőt rossznak kikiáltani, de talán csak attól tart, hogy ez összeköltözés után is így marad és hiába a közös otthon, a kedves párja ugyanúgy hazajár a szüleihez minden szabad percében és após jelölt továbbra is kijátsza azt a kártyát, hogy ő mennyi mindent tett a családjáért. Erre nem lehet új családot, egyáltalán együttélést alapozni. Erre gondolsz kérdező?

Ha igen, akkor jobb, ha csak megkérdezed, hogy mikor összeköltöztetek már, hogy képzeli a hasonló helyzeteket. Beszélgess róla, ne az apját vádold kihasználással, úgy többet érhetsz el.

2020. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Megértelek kedves kérdező.

Kiírtam ilyesmi kérdést, csak ott anyós ugraltatta a fiát, meg mi együtt élünk, jön a baba. Persze ott egyből azt írták kb 20an, Hogy hagyjam ott a párom, minek szülök ilyennek stb. Persze mert anyós utálat az érthető...

Figyi párodnak veled kéne lennie, közös lakást csinálgatni, pihenni, közös jövőtök építeni. Persze segíthet néha... De ez túlzás. Beszéld meg vele nyugodtan. Ne juss oda ahová én hogy nagy pocakkal sokszor itthon ültem este 8-9 ig, míg párom a munkái után anyucinak ugrált... illetve minden fontosabb volt mint hogy elkészüljön a baba helye... Este 9 kor velem meg már semmihez nincs kedve mert olyan fáradt. Nálunk a szép szó nem használt, csak a veszekedések valamennyire, hogy kijelentettem hogy inkább akkor egyedül a gyerekkel, ő meg mehet haza anyukájához. De te azért próbáld meg hátha használ a beszélgetés.

2020. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem túlzás üdv apósod
2020. jún. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
8 as menj innen te vicc kategória
2020. jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!