Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom édesapjának mindig...

Párom édesapjának mindig mindenbe segíteni kell, és ez kezd nagyon zavaró lenni. Hogy beszéljem meg ezt a párommal?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt, de mindenki otthon lakik amíg nincs kész a lakás. Apósom bármit csinál mindig kell segíteni neki, nem számít hogy a párom reggel 7-tol estig dolgozik, keljen fel hajnali 5-kor hogy segítsen (Persze utánna az apja pihen). Megsérült parom lába, ezért betegszabadsagra ment egy hétre és pihenés helyett egész nap otthon dolgozott az apjával a műhelybe. Mikor felhoztam a temat azt mondta hogy az apja sokmindent megtett értük, amiatt segít ennyit.

De hogy várja el egy apa hogy a fia napi 10-12 óra munka után még helyette is dolgozzon?

A páromat kényesen érinti ez a téma, nem tudom hogy beszéljek róla.

25/Nő


2020. jún. 22. 18:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%

Azert megkerdeznem a valaszoloktol oket mennyire zavarna h a parjuk csak aludni jarna haza?

Nem toltene vele idot es a gyogyulasi ido alatt sem pihenne?


Engem zavarna. A parom a kedvesem es van igenyem a vele valo idore amit kettesben toltunk.

2020. jún. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
61%

Imádom azt, amikor valaki segít valakinek, és az elvárja a viszonzást, még ha beteg is. Oké, hálás a fiú a sok segítségért, de állandóan ott lesz ez adok-kapok, semmit nem várhat szegény önzetlenül, folyton feszeng, hogy majd segítenie kell neki.

Ez majd ha később családot alapítasz vele, nagy gond lesz, szegény szét fog szakadni.

2020. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Fú, engem az ilyen (életképtelennek hívom, aki a saját életét nem képes kézben tartani) embereket. Egyszer volt ilyen pasim. Hozzám költözött, mert azt hittem, csak az anyukája ilyen, és őt is biztos zavarja, hogy mindenben segítség kell otthon. Na, attól sem lett jobb, anyuci időnként felhívta, hogy menjen neki kiporszívózni (járt haza rendesen, szóval nem a látni akarlak kamuhívás volt). Amúgy a két munkanélküli tesója otthon lakott anyucival, de az nem volt elég segítség. Tudod, mint a viccben, hány életképtelen kell egy szőnyeg kiporszívózásához. Nagyon hamar kiderült, hogy az expárocskám is hasonlóan életképtelen, és simán lehet, hogy tényleg nem sikerült 4 felnőttnek együtt sem kitakarítani az ezt-azt, amiért anyuka hazacibálta időnként. Annak csúnya vége lett, ő azóta is anyuka villanykörtéit csavargatja be, én meg kerestem egy olyan pasast, akinek a szülei sem tőlünk várják a csodát, és akitől a gyerekeink önállóságot, leleményességet és hasonlókat tanulnak.
2020. jún. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!