Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen a viszonyod az anyósodd...

Milyen a viszonyod az anyósoddal? Jó/rossz/semleges. Tett már rád valamilyen megjegyzést?

Figyelt kérdés

2020. júl. 6. 12:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
Fél eve lakunk naluk es eddig nagyon kedves es baratsagos:) eddig mindig olyanokkal laktam akik imadtak ugy csinalni hogy 'ők a haz urai' es azt igy kell azt meg ugy' ő meg senkit se cseszeget.A baratomat se soha.hihetetlen
2020. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%
Semleges
2020. júl. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%
Kölcsönösen jó viszonyban vagyunk egymás szüleivel.
2020. júl. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó a kapcsolatunk, egy rossz szavam nem lehet rá. Havonta csak egyszer találkozunk, de ha esetleg én nem tudok menni, csak a párom, akkor mindig hiányol.
2020. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
0%
Ásd el inkább magaddal együtt
2020. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
63%
Semleges körüli. Tipikus Tévé agymosott, úgyhogy minimálison tartom a kapcsolatot vele. Persze így is hallok vissza dolgaimat, de az nem zavar.
2020. júl. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
76%

Az évi 2-3 alkalommal semlegesnek próbálom, de annyira ég és föld vagyunk, hogy pokol az a pár óra.

Alapból egy rosszindulatú féreg.

Igen, mond rólam rosszakat, de mindenki mögött kavarja a sźart így nem érdekel.

2020. júl. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
48%
Folyamatosan telefonál a páromnak, és rángatja ide-oda, mártírkodik, és nagyon fel tudja őt idegesíteni, szeret kavarni, és mindenkit fel akar hizlalni. Dióhéjban ennyi.
2020. júl. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 7 hónapja nem láttam és nem is vagyok rá kíváncsi.Nem lakik messze.Párom 1x találkozott vele de akkor is véletlenül mert a testvéréhez ment.

Párom kiosztotta azóta nem tartjuk a kapcsolatot.

Nem voltam neki elég jó,megvan róla győződve,hogy én elvagyok tartva és cserébe a kisujamat sem mozdítom.

Drága autó van a fenekem alá adva stb.

Amiből semmi sem igaz mert amink van azt együtt teremtettük meg magunkban a házunkat és a két autónkat is.

Dolgozom és rendben tartom a házat,mosok,főzök,takarítok.

Gondolta ha megvan a ház ő minden nap itt lesz és beleszól mindenbe hát nem!

Az is baja volt,hogy uj autót vettünk és a párom nem adta el alólam az enyémet.

Anyós azt is sajnálja alólam.

Nem hagyom,hogy a pénzünkből parancsoljon.Azt is megakarta mondani kit engedjétek be a házba és kit nem.

A barátnőim ne jöhessenek át egy kávéra.

A párom ki adta az útják.

2020. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
55%
Nekem sajnos rossz a viszonyom vele, semmibe vesz, nem köszönt meg a születésnapomon, névnapomon. Én a férjemmel mindig meg szoktam köszönteni,ajándékot is szokott kapni. Mindig korrekt voltam vele, törekedtem arra, hogy segítsek neki, de betelt a pohár azok után,hogy az életveszélyes kb. 30 éve készült lépcsőjét, újraöntöttük neki betonból a saját költségünkre, vele megbeszélve, úgy, hogy megfeleljen az ízlésének, majd a rokonoknak azt hazudta, hogy ő nem is tudott az egészről és egy sz*r az egész. Majd felhívtak a rokonok és lecsesztek. Ehhez pofa kell. Fél éve "gyűjt" a projektre, de sosem jött össze neki, mert kifolyik a pénz a kezéből, pedig nálam sokkal jobban keres. Megsajnáltuk, megcsináltuk, ahogy kérte. Azt mondta tetszik neki, majd a hátunk mögött ezt művelte velünk.
2020. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!