Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom ellenem beszéli a...

Anyósom ellenem beszéli a fiát,de a párom nem áll ki mellettem.ti mit csinál átok?van egy közös gyerekünk de anyóst az sem érdekli csak a fiát maga mellett tudhassa.

Figyelt kérdés
2020. júl. 22. 17:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%

A probléma az,hogy a férjed még nem nõtt fel.

En ugyanezt éltem és élem a férjemmel.Nálunk nem az anyós,hanem a hugi és a bátyus aki belemászik az életünkbe.Nekik az a fontos elõbb õk és utána én és a gyerekeim.

Ha teheted most lépj ne várd meg azt,hogy a férjed hagy el.

2020. júl. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
19:35 sokszor egy vad idegen jobban látja a dolgokat.mert aki szerelmes az nem úgy látja a helyzetet.mivel vagyok igénytelen? bocsánat ha kárpátaljai vagyok és nem" úgy" tudok helyesen írni.
2020. júl. 22. 19:50
 13/25 anonim ***** válasza:
57%

ma 19:50

"mivel vagyok igénytelen? "

Az írásodban és az álkérdésed védésében.

Ha a fogalmazást nem is nézem, mert elhiszem hogy kárpátaljai vagy, de az írásképed akkor is kritikusan pocsék. A Kárpátalján is érvényesek a szóközök, elválasztás, mondatkezdés, mondatvégi írásjelek szabályai.

Miért is látná egy olyan vadidegen jobban a dolgokat, aki egyikőtöket sem ismeri, semmit nem tud az egészről, csak azt a nehezen értelmezhető két mondatot olvasta, amit idehánytál?

2020. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az anyósodnak van igaza.
2020. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Te igen gonosz ember vagy.Sajnállak
2020. júl. 22. 20:14
 16/25 A kérdező kommentje:
Láttam már itt helytelenebb írást is.Mindegy a gonosz emberekkel semmit sem lehet tenni.
2020. júl. 22. 20:16
 17/25 anonim ***** válasza:
62%

ma 20:16

Ahogy az ostobákkal sem.

Szomorú, ha az egészből annyit szűrtél le, hogy csak a helyesírásod a gond a kérdéseddel.

2020. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Legyen akkor, ostoba vagyok igen belátom.
2020. júl. 22. 20:39
 19/25 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező! Megpróbáltál beszélgetni erről a pároddal? Megkérdezhetnéd tőle, hogy pl. miket szokott anyósod mondani, és azokat az állításokat sorra meg kell cáfolni.

És azt is el kellene neki mondani, hogy már te és a gyereketek a családja.

Ha pedig annyira fontos neki az anyja véleménye, akkor én is szedném a sátorfám, vagy őt küldeném haza a drága mamához.


Akik pedig kritizálják a kérdező írásmódját, vajon hol vannak olyankor, mikor igen durva helyesírási hibákkal teli a feltett kérdés, és ha szól valaki, akkor azt simán elhordják mindenféle nyelvtan nácinak, vagy közlik, hogy nem a helyesírás a lényeg. Láttam már ilyet itt.

2020. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Anyós bevet mindent hogy maga mellett tudhassa a fiát, csak az a baj hogy a párom nem véd meg,sőt még ő is lehordott, láttam a messengerét.tudom hogy ez így nem élet de olyan nehéz elengedni
2020. júl. 23. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!