Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom ellenem beszéli a...

Anyósom ellenem beszéli a fiát,de a párom nem áll ki mellettem.ti mit csinál átok?van egy közös gyerekünk de anyóst az sem érdekli csak a fiát maga mellett tudhassa.

Figyelt kérdés
2020. júl. 22. 17:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Írtam neked privátot.
2020. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ha a párod nem véd meg, akkor nincs miről beszélni. Nálam ez abszolút a kapcsolat végét jelenti.

Lehet akármilyen sárkány az anyós, ha a párod szeret és fontos vagy neki, tisztel, stb akkor kiáll melletted és nem tesz ki ennek az egésznek.

Ha az anyja mellé áll és nem véd meg, akkor veszett fejsze az egész így. Én nem maradnék így együtt, a gyereketek sem fog jó példát látni egy egészséges kapcsolatra.

2020. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ szerintem is igazad van csak nehéz elengedni mert nagyon szeretem
2020. júl. 23. 17:00
 24/25 anonim ***** válasza:

Talán nem kellene rögtön gyereket szülni anyuci pici fiának. Eddig se állt ki melletted tuti, az anyja volt az első mindig.

Mit hittél mi lesz? Kinyomsz egy gyereket és tisztelni fog?

Az ilyenek nem változnak.

Annyit értél csak el, hogy van egy gyereked és ha otthagyod a férjed, nehezebb lesz gyerekkel a nyakadon újrakezdeni.

Ő meg majd él mint marci hevesen.


Durván fogalmaztam, de millió meg egy ilyen sztorit lehet itt olvasni naponta.

Minden nő ugyanazokba a hibákba esik.

Nem kellene anyuci pici fiával leragadni. Csak nyomorúság lesz az életetek.

2020. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a párod nem áll ki melletted akkor vagy muja vagy nem szeret. Nekem egyszer volt egy skizofrén életttarsam de o kiallt mellettem az anyjaval szemben
2020. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!