Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy lehet udvariasan elviseln...

Kecskeméti-Varga Kata kérdése:

Hogy lehet udvariasan elviselni egy családi eseményen(esküvő) azt az anyóst aki kb. 30 éve egyfolytában panaszkodik hogy milyen beteg, ezzel lelki terrorban tartja a családot?Simán kiharcolja hogy ott is ő legyen a középpontban ne az unoka aki nősül.

Figyelt kérdés
Amióta ismerem mindig haldoklik olyan beteg, csak ezt már 30 éve csinálja. Már tucatnyi rokon és szomszéd halt meg aki szerinte csak megjátszotta hogy beteg,de ő még mindig él. Beindult a szülés nálam a 34. héten, jöttek a mentősök de először őt kellett megvizsgálni mert "jajistenemavérnyomásomhúdeszúradzivem" persze semmi baja nem volt,ekg rendben volt.

2020. júl. 26. 18:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Egyél, igyál, táncolj! Miért kellene foglalkoznod az anyósoddal?
2020. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Totális ignorancia, ne kérdezz rá, hogy van, a panaszkodást engedd el a füled mellett és válts témát. Ezeket az embereket az élteti, ha vki meghallgatja őket és figyel rájuk. Ha látják, hogy ez elmarad, akkor mártírkodnak egy darabig, majd abbahagyják, mert úgyse figyel senki.
2020. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Szívem szerint félre húznám és elmondanám neki hogy ha most is elkezd cirkuszolni akkor kizárt hogy a többi unokája meghívja majd az esküvőjére...de félek hogy pont ezzel adok neki indokot a cirkuszra. Marad az hogy nagy ívben kerülöm.
2020. júl. 26. 18:59
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
elég merész dolog teljes névvel kiírni egy ilyen kérdést.
2020. júl. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Kizárt hogy lássa mert nem járatos a neten .. egyébként meg nem lenne baj ha valaki vissza mondaná neki hogy itt sem tartják normálisnak a viselkedését.
2020. júl. 26. 20:14
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted érdekelné? Az lebegne a szeme előtt, mekkora hálátlan menye van, amiért panaszkodik róla a neten :D :D

Egyébként meg a teljes ingorációt javasolom én is. Érezd jól magad.

2020. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem gáz hogy nyilvánosan csinálod akkor is ha igazad van. Nem vagyok híve annak hogy teregessük ki a családi szennyest. Név nélkül más, mert senki sem ismer rátok.

Szerintem is ignorálni kellene.

2020. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a volt szomszédom ilyen.

Nagyon aljas nagyon mocskos egy nő.

Még arra is képes volt, hogy azt hazudja haldoklik az unokája/meghalt az unokája csak, hogy rá figyeljenek.

Az ilyen ember mániákus depressziós.

Ezzel próbálja magára vonni a figyelmet.

2 dolog történhet ha nyílvánosan próbálod leállítani

Vagy az addiginál is nagyobb cécot rendez.. Vagy pedig akkor moderálja magát.


Az ilyennek orvosi segítség kell.

2020. júl. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

"Szívem szerint félre húznám és elmondanám neki hogy ..."

Akkor gyakorlatilag inkább az a kérdés, hogy hogy lehet kibírni, hogy ne mondd el neki. ;-)


"ha most is elkezd cirkuszolni akkor kizárt hogy a többi unokája meghívja majd az esküvőjére..."

Ezt nem tudhatod, kár ilyesmivel fenyegetőzni. Még ha meg is kérdezted volna erről a többi unokát (amit eleve kétlek), akkor is: sok víz lefolyik még addig a Dunán.


"de félek hogy pont ezzel adok neki indokot a cirkuszra"

Hát igen ez esélyes.


"Marad az hogy nagy ívben kerülöm."

Szerintem is.

2020. júl. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
A fia mit szól mindehhez?
2020. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!