Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy tudok javítani a helyzete...

Hogy tudok javítani a helyzeten párom anyukájával?

Figyelt kérdés

Nem jövünk ki jól, nagyon kétszínű, állandóan a lányához hasonlítgat aki hát érdekes egy teremtés, de ettől függetlenül nekem nincs semmi bajom a lányával. Ezen kívül piszkál a gondolataimmal, az elképzeléseimmel, a politikai nézetemmel, kioktat.

A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám jövendőbeli anyóspajtással javítani a viszonyom? Páromat nem szeretném nehéz helyzetbe hozni, annak ellenére hogy az anyukája már párszor abba hozta.

Após jelöltel minden rendben, nem annyira szereti ő se a felesége viselkedését, megszokott védeni előtte. Párom úgy szintén, de én szeretnék akkor is egy normális viszonyt ápolni vele. Az hogy átmenjek elkerülhetetlen, egyenlőre otthon lakunk mindketten mert tanulunk. Párom szerint az édesanyja féltékeny rám. Szoktam neki havonta kb egyszer vagy kétszer csokit vagy valami apróságot vinni, mert belefér nekem az a pár száz forint, meg párom apukája is szokott nekem hozni pl kedvenc pia, csoki. Ezért én viszek mindkettőjüknek.

Hogy tudnám a piszkálódását megszűntetni? Én az elején tökre szerettem őt.



2020. szept. 9. 22:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszi! Mindenkinek ment a zöld

Politizálást én kerülném vele, de ő akarja... Ha meg nem szólok neki vissza akkor meg megsértődik

2020. szept. 10. 11:23
 12/16 anonim ***** válasza:
10%
Politizálnék vele. Azért is, mindig az ellenkezőjét állítanám, pártolnám, amit az ő pártja, nézete.
2020. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
20%

Mindig mindenbe bele lehet kötni. Velem is ez volt a helyzet, egyszer aztán megsértődtem és azóta nem keresem őket. 2 év telt el azóta, közben a lányát tejben vajban fürösztöm megkértem a kezét. Mióta látják hogy olyan életet biztosítok neki amit ők nem tudnának sem érzelmileg sem anyagilag azóta nagyon szeretnének velem meghívni ebédelni.

Ha látja hogy jól bánsz a gyerekével esetleg unoka is lesz a láthatáron egyből lemegy kutyába. Sajnos ilyenek a képmutató emberek

2020. szept. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sutem dicserd meg nyilvanosan mindenki elott, vagy allj ki mellette. Vagy kerj tanacsot tole.
2020. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

* sztem


Amugy egyetertek, ha jon a baba, megvaltozik.

2020. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A baba még kb 10 év, 18 évesek vagyunk
2020. szept. 13. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!