Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez normális, ha nem mit kéne...

Ez normális, ha nem mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A csajommal, tehát aki most már az exem kb 2 hónapja szakítottunk mivel megcsalt egy barátommal.

Gondoltam el tudom feledni és el szerettem vólna feledni, de az exem és az exemnek a szülei nem akarnak csak úgy el engedni mivel azt mondják a család része lettem.

Éjjel is hívnak le hogy ott aludjak, etetnek, fel pakolnak és pénzelnek. Vissza akarom adni nekik, de sajnos nem vagyok abba az anyagi helyzetbe hogy vissza tudjam adni nekik inkább meg lepem őket valami kicsiséggel, szuverén dolgokkal.

Ha le tíltanám őket s elfeledném, vagy vissza utasítanám őket attól tartok hogy azt hánynák fel hogy kihasználom őket. Mit tegyek?

S az exem annyira komolyan gondolja a jelenlegi kapcsolatát, hogy meg akar házasodni a palival, azzal melyikkel megcsalt. De akkor mégis miért nem akar nekem békén hagyni?



2020. szept. 10. 12:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hmm. Gondolom egy valaki közületek jól ismer engem. Borzasztó
2020. szept. 24. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!