Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szüleit vèdő fèrj kontra felesèg?

Szüleit vèdő fèrj kontra felesèg?

Figyelt kérdés

Adott a férj aki nem mer nemet mondani a csalàdjànak ès felesèg aki nem birja a terheket amik velük jàrnak.

Felesèg megpróbàlja meghúzni a hatàrokat és szabâlyokat.Persze nem megy az olyan könnyen,mert az egèsz csalàd megutàl,visszaszól stb...

Hatalmas balhè lehet belőle,kibeszèlès esetleg férj tèged okol amiért a szüleit megbàntottad.

Mennyi jövője van az ilyen hâzassàgnak?

Volt valaki hasonló cipőben?


2020. szept. 17. 08:41
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
87%
Bárkié a ház, én elküldeném őket a pi**ába.
2020. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdèdt mert hiába állok ki magamèrt,a férjem és én összeveszünk,engem hibâztat,mert a szülei,meg mégis mit csináljon?meg nekem semmi sem jò

hétköznap olyan jò minden,hétvégén meg stressz,veszekedés

Hiába beszélek az anyòssal is megsértödik,a férjem meg öt védi,mert mègis csak az anyja.

És ha elkap a méreg rájukvágom az ajtòt legközelebb,de szerintem ott véget is ér a házasság a férjem részéröl,meg persze nálam is

Felesleges köröket futottam eddig,nem tudtam èszheztériteni

2020. szept. 17. 11:25
 33/68 anonim ***** válasza:
84%

De ne érdekeljen az anyós véleménye. Mondd meg neki, hogy nem jön amikor csak akar, és kész. Nehogy már még neki legyen beleszólása. Ha meg a férjed velük akar lenni, akkor menjen ő hozzájuk.

Ha ennyire rosszul álltok már ezzel, hogy a házasság vége is fontolóra van vetve, akkor mondd meg, hogy vagy nem kúsznak a seggetekben folyton végre, vagy vége. Légy határozott.

2020. szept. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
95%
Ha a férjed ennyire nem törődik a te érdekeiddel, akkor már úgyis vége a házasságotoknak. Szerintem amikor megmondod, hogy elválsz, a pasiból kitör a megkönnyebbülés. Figyeld csak az arcát...
2020. szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
89%

És az nem működik, hogy előre csinálj havonta 2x magatoknak valami programot a hétvégére? ... a másik 2-t meg jobban kibírod így.

Persze csak akkor, ha még ezek után a férjeddel tervezed a jövőd.

2020. szept. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
77%

Oké a 8-as válaszod nem írtad, mikor írtam a 10-es válaszom.


Ha lelkileg szóban bántanak, akkor érdemes lenne elgondolkodni, hogy tényleg feleség vagy-e vagy idővel ha nem lépsz tovább, akkor lelkileg nem tisztelt személy?


Szerintem nagyon necces és taszító az olyan kapcsolat, ahol az egyiket nem tisztelik és lelkileg bántják. Taszító!

2020. szept. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
80%
Tartom a véleményem, még ma add be a válást. Anyósom első próbálkozása után (beszólt), közöltem a párommal: Én nem szólok be az anyjának addig, ameddig ő képes helyretenni. Ismer, tudja, hogy nagy szám van, tehát simán elküldeném anyucit a puttonyba, ezért beszélt az anyjával (azóta a hátam mögött hord el mindennek, ami annyira nem izgat). A szabály annyira bejött, hogy párom rájött, hogy az anyja a világ legnagyobb sz.rkeverője,és már anyuci se mer engem szidni a párom előtt, mert csapta már rá a telefont :D
2020. szept. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
9%

"hétköznap olyan jò minden,hétvégén meg stressz,veszekedés"


Bár nekem ez még mindig furcsa. Ne haragudj az előző válaszomért, próbálom udvariasan jelezni, hogy a látogatás hiánya is kialakíthat ilyen dolgokat a családban, akkor is ha minden oké amúgy. Nem írtad milyen korosztályúak a szülők.


Ha hétköznap van időtök egymásra, nem azért alakult ki ez, mert szinte alig volt a férjed látogatóba a szüleinél x havonta vagy fél évente? Ez is okozhat ilyet!


Oké, hogy mindenkinek van saját élete, és saját családja, de a szülők akkor is szülők és a család részei, és itt most a normális szülőkről beszélek, akik mindent megtettek a gyerekért. A viselkedésük a korukból és pl. fizikális betegségből is adódhat, ezért kérdeztem, hogy fiatalabbak vagy idősebbek?



De amúgy mindenkinek különböző a szeretet nyelve család terén. Valaki jobban igényli a latogatast, de attól még nem jelenti azt, hogy a gyerek meg mindig koldokzsinoron lenne. Szerintem a heti egyszeri latogatas realis, bar ha nem kedveled anyósékat és anyósék se téged, akkor szinte mindent megmagyaráz. Ha unszimpátia van az ellen diplomáciával és kreativitassal tudsz tenni, és kedvesseggel. Nyilván vannak idegesítő helyzetek, de érdemes ezekre a helyzetekre is higgadtan reagálni. Egy dolgot kell tudatosítanod, hogy van egy férjed, csak kérdés ezek alapján, hogy igazán szeret-e.


Figyi, csinálhatnád azt is, hogy csak a férjed megy a szüleihez szombat vasárnap.

2020. szept. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
84%
8-as, a férje szülei saját maguktól pluszvendégeket is hozva beállítanak, kérdezés nélkül. Ha a férje hazamenne, vele együtt jönnének vissza egy órán belül.
2020. szept. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
81%
38-as, bocs. Épp az a lényeg, hogy apósék MINDENKÉPP mennek hozzájuk, másokat is magukkal víve oda.
2020. szept. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!