Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet egy olyan embernek...

Mit lehet egy olyan embernek írni, aki ok nélkül sérteget és elhord mindennek és ezt terjeszti a családban? Ki akarok tolni vele.

Figyelt kérdés

Anyós.

Segített nekünk anyagilag, munkaügyben hálásak voltunk neki aztán már az sem volt elég... , aztán össze veszett a párommal.

Rám ki van akadva, mert nem tartottam meg a munkát amit szerzett. Én szeretek dolgozni, de ott egyszerűen nem voltam szimpatikus.


Szimpla egy szavakra gondoltam, a litánián úgyis csak röhögne.

Annyira kétszínű. Nekem magyaráz a főzésről amikor a saját fia (párom öccse) panaszkodik, hogy otthon üres a hűtő.

Amíg a fiúk az én főztőmet dícsérik. Amikor 7 éve vendéglátásban dolgozom...

A páromnak mondja, hogy szép kis nőt szedett össze, mert ezt meg ezt nem tudja meg ilyen olyan... stb.

1 hónapja ismer.

Az após nem is dolgozik semmit csak szerencsejátékozik és a páromnak magyaráz a munkáról.

Had ne soroljam tovább.


Undorító emberek.

Ha már így a közelbe laknak

úgy tennék szőrtelenítőkrémet a samponjába vagy valami ilyesmit. Ami nem túl feltünő.

Eddig semmit nem ártottam neki, most akkor legyen oka rá.


2020. okt. 19. 23:50
1 2 3 4 5 6
 1/57 A kérdező kommentje:

Vagy csak simán írjam meg, hogy nem csak a fiáról mondott le.

Az unokáiról és a közös ünnepekről is. Az esküvőn sem lehetnek ott, mert nem látnánk őket szívesen.

És amikor majd 60-70 éves korában elgondolkodik, hogy hol rontotta el akkor na itt drága anyós, rohadtul itt rontottad el. Majd emlékezz arra miket tettél, ha olyan okos vagy és mindenkinél tökéletesebb.

2020. okt. 19. 23:53
 2/57 A kérdező kommentje:
Remélem megunja amúgy a szapulásunkat.. Szerintetek?
2020. okt. 19. 23:56
 3/57 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nőj fel.
2020. okt. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:

Hát igen ezt is írhatnám neki.

Köszi a tippet.

2020. okt. 20. 00:04
 5/57 anonim ***** válasza:
91%
Várjál csak, jól értem, hogy egy hónapja ismered, de már támogatott pénzel és szerzett neked munkát, te meg máris beintenél neki, meg kitiltanád az esküvőről? Szerintem vegyél kicsit vissza magadból.
2020. okt. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
Ő terjeszt mindenféle hazugságot a családban. A párommal sem először veszett össze csak azt hittük megváltozott. Egy szörnyeteg.
2020. okt. 20. 00:06
 7/57 A kérdező kommentje:
1 hónapja személyesen, amúgy fél éve.
2020. okt. 20. 00:07
 8/57 A kérdező kommentje:

Ooooh és ha azt hinnétek, hogy néha rájön a szemétkedés a-a... éjjel - nappal ezt tolja mindenkinek a fejébe 😌

A fiával veszett össze nem velem és engem szapul a hárpia.

2020. okt. 20. 00:11
 9/57 A kérdező kommentje:

Nem ismeritek az a baj, inkább örüljetek neki 😂

Biztos azt hiszitek, hogy á nem lehet olyan rossz.

Az sem érdekelné, ha a fia az utcán élne/éhen halna.

Úgy hogy alig van valamink és épphogy megélünk képes lenne még alánk tenni és tönkre tenni minket.

Milyen anya az ilyen?

2020. okt. 20. 00:16
 10/57 A kérdező kommentje:

Amikor a párom, a drága kicsi fia volt az én hazámban Magyarországon akkor én azonnal kerestem neki is munkát és az én családom is segített neki.

Senki nem szólt semmit, ha valamelyik munka nem jött be/ha valamit hibázott.

Drága anyós ráadásul soha nem köszönt meg semmit... Csak azt nézi neki mekkora előnye van abból meg mekkora haszna, ha segít valamiben. Nem jószándékkal segít.

2020. okt. 20. 00:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!