Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet egy olyan embernek...

Mit lehet egy olyan embernek írni, aki ok nélkül sérteget és elhord mindennek és ezt terjeszti a családban? Ki akarok tolni vele.

Figyelt kérdés

Anyós.

Segített nekünk anyagilag, munkaügyben hálásak voltunk neki aztán már az sem volt elég... , aztán össze veszett a párommal.

Rám ki van akadva, mert nem tartottam meg a munkát amit szerzett. Én szeretek dolgozni, de ott egyszerűen nem voltam szimpatikus.


Szimpla egy szavakra gondoltam, a litánián úgyis csak röhögne.

Annyira kétszínű. Nekem magyaráz a főzésről amikor a saját fia (párom öccse) panaszkodik, hogy otthon üres a hűtő.

Amíg a fiúk az én főztőmet dícsérik. Amikor 7 éve vendéglátásban dolgozom...

A páromnak mondja, hogy szép kis nőt szedett össze, mert ezt meg ezt nem tudja meg ilyen olyan... stb.

1 hónapja ismer.

Az após nem is dolgozik semmit csak szerencsejátékozik és a páromnak magyaráz a munkáról.

Had ne soroljam tovább.


Undorító emberek.

Ha már így a közelbe laknak

úgy tennék szőrtelenítőkrémet a samponjába vagy valami ilyesmit. Ami nem túl feltünő.

Eddig semmit nem ártottam neki, most akkor legyen oka rá.


2020. okt. 19. 23:50
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim válasza:
93%
23-26 - Ilyen menyecskét akar mindenki magának :D
2020. okt. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:

Kérdezd a páromat 😘

Anonim oldalon szégyeljétek el magatokat inkább.

Azt hiszitek egyedül szövöm itt a terveket? A párom maximálisan egyet ért velem 😂😁

2020. okt. 20. 10:50
 23/57 anonim ***** válasza:
83%

26: a menyecske mióta rokonsági fokozat??????


A meny - az igen!

2020. okt. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
90%
27: :-DDDDDD :-DDD
2020. okt. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
87%

AHA... ha egyetért veled, akkor miért nem rendszabályozta meg a saját anyját...?

Miért kell neked BTK-ba ütköző terveket szövögetni...???

Mese habbal!

2020. okt. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:

31. Nem én. Hanem mi 😂😂😂

Már mondtam. Az anyja csak magát látja és hallja, de úgy tűnik nem tudsz olvasni.

2020. okt. 20. 10:54
 27/57 anonim ***** válasza:
94%
Néha azt kívánom, bárcsak ilyen ostoba lennék én is, nem fájna ennyit a fejem :( kérdezőről is lejön, hogy teljesen meg van győződve az igazáról, tolja a hülyék rutinját keményen.
2020. okt. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
94%
ja, vadházasságban "férjezettet"... LOL
2020. okt. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:
Óhhh nincs itt semmilyen igazság amit nekem bizonyítanom kéne 😁 inkább feküdj vissza aludni, látom rád fér.
2020. okt. 20. 10:55
 30/57 anonim ***** válasza:
92%

34: abszolút Dunning-Kruger pozitív! :-DDD


Miért hiszik azt a hülyék, hogy ők okosak?


[link]

2020. okt. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!