Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet egy olyan embernek...

Mit lehet egy olyan embernek írni, aki ok nélkül sérteget és elhord mindennek és ezt terjeszti a családban? Ki akarok tolni vele.

Figyelt kérdés

Anyós.

Segített nekünk anyagilag, munkaügyben hálásak voltunk neki aztán már az sem volt elég... , aztán össze veszett a párommal.

Rám ki van akadva, mert nem tartottam meg a munkát amit szerzett. Én szeretek dolgozni, de ott egyszerűen nem voltam szimpatikus.


Szimpla egy szavakra gondoltam, a litánián úgyis csak röhögne.

Annyira kétszínű. Nekem magyaráz a főzésről amikor a saját fia (párom öccse) panaszkodik, hogy otthon üres a hűtő.

Amíg a fiúk az én főztőmet dícsérik. Amikor 7 éve vendéglátásban dolgozom...

A páromnak mondja, hogy szép kis nőt szedett össze, mert ezt meg ezt nem tudja meg ilyen olyan... stb.

1 hónapja ismer.

Az após nem is dolgozik semmit csak szerencsejátékozik és a páromnak magyaráz a munkáról.

Had ne soroljam tovább.


Undorító emberek.

Ha már így a közelbe laknak

úgy tennék szőrtelenítőkrémet a samponjába vagy valami ilyesmit. Ami nem túl feltünő.

Eddig semmit nem ártottam neki, most akkor legyen oka rá.


2020. okt. 19. 23:50
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
100%

Az év vicce hogy fröcsögve szidja az anyósát oldalakon keresztül, aztán bemásol egy szöveget ami arról szól hogy az embereket a hülyeségeikkel együtt kell szeretni :D

És még mi nézzünk magunkba :D

2020. okt. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
100%
Eü olyan szintű kérdés, mintha sótlanul főzne és nem tudnád mit tegyél...
2020. okt. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
100%
A csaj kognitív disszonanciában szenved, de ez már olyan formája, ami kezelést igényelne. Müller Pétert iderakni, úgy, hogy felette meg fröcsög az anyosra.... az igen.
2020. okt. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
100%
De rendesen, értelmesen nem is bírta leírni, miért rossz a kapcsolatuk, konkrétan mi nem tetszik neki/anyósnak... bár ezek után, van egy sejtésem :D
2020. okt. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
100%
Müller Pétert idézni mint az élet nagy igazságainak megmondóját, hát kész :D A következő Paulo Coelholesz, esetleg Oravecz Nóra? :D sose értettem, kinek van szüksége ezekre az üres maszlagokra, de úgy látszik van célközönség.
2020. okt. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
94%
De mi az hogy írni? Akarsz neki hagyni egy csúnya üzenetet facebookon?
2020. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:
Pánikra semmi ok, megoldottam! 😏
2021. júl. 31. 16:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!