Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Beleszól mindenbe miért?

Beleszól mindenbe miért?

Figyelt kérdés

Esetünkben apósom szól bele dolgokba és ha nem úgy van ahogyan ő elképzelte akkor azt ki is mutatja felénk. Nem lakunk velük a szomszédfaluban vagyunk.

A napokban eladtuk az autót mert rengetegbe volt és még mindig kellett volna rá költeni motorikusan vettünk belőle másikat egy egészségesebbet amire nem kell annyit költeni csak esztétikailag amit megtudok csinálni mert karosszériás vagyok.

Na és jött az áldás, hogy minek kellett eladni minek kellett rá költeni nincs pénz se de mi ezt csináljuk( neki nincs pénze és nem tud inni)

Mert egy alkoholista haza megy eső a sör pálinka köszönni se köszön csak ha lenyelte amit kell.

De kérdem én neki ebbe mi beleszólása van abba, hogy én mit csinálok a saját tulajdonommal

Benne vagyunk a házfelujitásba abba is bele szól, hogy hagyjuk mert erre még 1 millió kell közbe meg ki kell glettelni meg festeni és kész de nem ért, hozzá csak a hülyeséget beszéli és mindig mindenhol ott van ahol nem kéne.


2020. okt. 28. 07:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Próbálom figyelmenkívűl hagyni, viszont annyira erőszakos tud lenni, hogy csak felidegesít. A ház amit újítunk 50 km-re van tőlük de abba is bele akart szólni, hogy minek olyan messze persze mondom örököltem kicsi 2 szobás de nekünk elég azért nem fogok albérletbe menni vagy beköltözni náluk, hogy a közelükben legyek.
2020. okt. 28. 11:13
 12/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell vele találkozni. Ha meg az eddigiek 10%-ában mégis találkozol, akkor nagyon határozottan kikérni magadnak a kéretlen kioktatást. Amíg le nem állítják, magától nem fogja abbahagyni, mert azt hiszi, hogy jót tesz. Meg fog sértődni, de az egyáltalán nem baj, legalább ő is elkerül. Ne félj tőle, felnőtt vagy!
2020. okt. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Hírzárlat. Meg kell szokni, hogy felnőtt fejjel nem számolunk be minden szarságról a szülőknek/anyós-apóséknak.
2020. okt. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!