Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennél ha megtudnad hogy...

Mit tennél ha megtudnad hogy az anyósod összejött a saját testeverel? Magyar származású mindneki a családban ne ezzel gyertek azonnal hogy cigányoknál természetes?

Figyelt kérdés
szólnál bárkinek róla?
2020. okt. 30. 13:01
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
😱🤔
2020. okt. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Hat sok szeretleket meg hiányzókat. Ezen kívül írta anyós hogy a resója felesége nem senki meg a kapcsolatukat? Aztán alig várja hogy talakozhassanak. Nem régen vette fel a kapcsolatot vele. Kb 3 hónapja azóta rendszeresen vagy a pasi van itt vagy Anyosom ott. Ezen kívül. 3hiszem varatlanul mentem hozzájuk amikor itt volt a teso. És láttam hogy nem a vendég szobában van hanem anyós szobalyaban az agyban feküdt. Oda volt megágyazva is neki. Másik szobában fűtés sincs. Tehát egy agyban alszanak... ez3nem megnem lepődnek megmivel nyilt az öreg lány simán járkál bugyiban bárki előtt az én szüleim előtt is rokaniam előtt is... na de csak gyanús lett. Aztán egyszer este kocsival mentünk a testért... hátsó ülésen mint a tini fiatalok csipkedtek egymást rohogcseltek... meg hat ki tudja én vezettem. Nagyjából ezek a jelek
2020. okt. 30. 14:14
 13/35 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért javította a telefon. Szóval írta hogy a resója felesége nem sejti e a kapcsolatukat.
2020. okt. 30. 14:15
 14/35 anonim ***** válasza:
94%
😂😂😂
2020. okt. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
És itt hol a bizonyíték arra, hogy kamatyolnak is?
2020. okt. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
88%

15: én is úgy érzem, hogy a kérdező többet gondol mögé, mint ami valójában van...


Vagy egyszerűen gyűlöli az anyósát, és ezzel akarja alátámasztani....

2020. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Nem utalom. Nekem ezek jelek.. bár csak többet gondolnék
2020. okt. 30. 14:38
 18/35 A kérdező kommentje:
De akkor miért írta hogy tud e valamit a feleseged a kapcsolatunkról.
2020. okt. 30. 14:40
 19/35 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, nagyon zavaros amit írsz! Én nem tenném szóvá neki, mert szerintem az ilyen ember csak saját magán tud segíteni, de szépen lassan eltávolodnék tőle, AMENNYIBEN tényleg viszonya van a saját testvérével. A férjeddel meg próbálj meg erről beszélni, mert lehet, hogy ő nagyon nem gondolja így, és valóban rosszul látod.
2020. okt. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
A férjemnek megemlítem. Hogy mit olvastam de neki semmi keppen. Nem szeretnek vele össze veszni meg haragot sem. Bocsánat hogy össze visza írok.
2020. okt. 30. 14:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!