Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi baja van a menyeknek az...

Mi baja van a menyeknek az anyósukkal és fordítva?

Figyelt kérdés
Tele van ilyen kérdésekkel a GYK, tényleg minden anyós és meny olyan rémes? Vagy mi bajuk van, mi váltja ezt ki?
2020. nov. 23. 21:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
34%
Két nő... Rivalizálás stb
2020. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%

A le nem vált fiú viselkedése váltja ki, és/vagy a fiú anyukájának uralkodási mániája.

1 olyan fiúm volt, aki nem velem, hanem anyukájával akarta tölteni a szabadidejét, és engem oda vitt (ezek voltak a randijaink), az anyukája meg mindenkinek parancsolgatott, mindenkit kritizált, idegbeteg volt.

2020. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
75%

Vannak azok az anyák akik a vetély társat látják a fiúk párjában. Nagyanyám is így van ezzel...Mindig azt hajtogatja hogy a nagybátyám barátnője ellenünk akarja őt fordítani...meg amióta együtt vannak (két éve) azóta nem jár hozzánk olyan sokat és teljesen megváltozott.


Ezek a dolgok igazak is de anyám és szerintem ez csak jó. Nagyon jó irányba változott a nagybátyám és a mostani barátnőjének köszönhetően a fiával is sokkal jobb a kapcsolata...Nagyanyám viszont féltékeny. Régebben vele beszélt meg mindent...mindig nálunk evett és minden szabad idejét itt töltötte de ugye ez msr nincs így.

2020. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
A jelenlegi párom édesanyjával az égvilágon semmi problémám, mert nem szól bele az életünkbe, nem osztja be az időnket, nem dönti el helyettünk pl az ünnepeinket, hogy melyik nap megyünk hozzá, és melyiken mehetünk az én családomhoz :'D Nem jelenti ki, hogy ekkor és ekkor jönnek hozzánk, készüljek, és nem írogat egyfolytában a páromnak, nem hívogatja a semmivel. Az exemnél ilyesmi volt. Sose bántott engem kifejezetten az anyukája, csak túlságosan bele akart folyni az életünkbe, és megmondani a tutit mindenben. Sok volt. A jelenlegi "anyósjelöltem" meghív minket, és szívesen vár, de nem erőszakolja ránk, nem sértődik meg, ha esetleg az az időpont pont nem jó, hanem a következő hétvége csak. Nem kell mindenről beszámolnunk, és talán pont emiatt neki szívesebben is mesélek, mert lazább az egész. Akkor jön hozzánk, amikor csak szeretne, de ő mégse kijelenti soha, hanem rákérdez, hogy alkalmas-e nekünk, amire ő gondolt. Sokkal könnyebbek ezek a dolgok vele, és emellé egy kedves, jószívű hölgy. És bár magázom, mert idősebb (az exem anyukáját tegeztem) mégsem érzem a közvetlenség hiányát, sőt talán jobban is tetszik így.
2020. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%
Az 1-2 valasz is valos, de ennel szerintem globalisabb a problema. Arrol van szo, szerencsetlen esetben gyokeresen eltero viselkedesu, es nagyon eltero ertekeket kepviselo emberek kenyszerulnek elviselni egymast, neha egyutt lakni, es ez okozza a problemat. Az ember a rokonait megszokja, elviseli, megismeri, a baratait mindenki megvalogathatja, es ha kell a munkatarsakat vagy a szomszedokat is lecserelhetem, ha elviselhetetlen konfliktusok vannak. De erre a szituaciora nincs befolyasa egyik felnek sem. Nem tudom lecserelni a kedvesem anyjat, vagy az anyos szemszogebol a gyereke szerelmet. A legrosszabb esetben, kenytelen vagyok valakivel egyutt lakni, akivel a budos eletbe szoba se allnek mas elethelyzetben. Tehat egy megoldhatatlan, elviselhetetlen helyzetbe kenyszerulnek emberek.
2020. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
76%

"amióta együtt vannak (két éve) azóta nem jár hozzánk olyan sokat és teljesen megváltozott."


Hát persze, mert már nem gyerek, hanem egy felnőtt nő szeretője.

Még jó, hogy megváltozott.

Elvárná, hogy egész életében olyan legyen valaki, mint óvodás korában?

Ő is sokat változott az utóbbi 15 évben, lefogadom.

2020. nov. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk semmi bajunk egymással
2020. nov. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
50%
Azért van teli, mert a sok világtalan idejön hisztizni ahelyett, hogy normális kulturlény módjára tudna konfliktust kezelni/ kommunikálni.
2020. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%
Nem az összes menynek van baja az anyósával, vannak csodás anyósok is, pl azoknak van baja akinek a fia az anyós szemei előtt bekushad, retteg az anyjától, mindenért engedélyt kér tőle, mert az anyja egy manipulatív borzalom. Ritka az ilyen anyós, de aki ilyen az durva.
2020. nov. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%
Akinek nincs baja az anyósával, az nem ír ki róla kérdést. Döbbenet.
2020. nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!