Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek természetes, ha...

Szerintetek természetes, ha egy meny simán beleül az após ölébe, illetve az após odahúzza magához, és az ölébe ülteti, mert olyan, mintha az apja lenne?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 20:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
85%
Erőlködj még cuni...ma sem vered ki.
2020. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
91%

Üdv.

Akit zavarnak az ehhez hasonló kérdések, írjon a moderátoroknak emailt, hogy tüntessék el az oldalról a felhasználót. Én tegnap írtam nekik a "Sényős" troll miatt, az egyik fiókját törölték is. Nem mérgelődni kell, meg beszólni neki, hanem eltakarítani a mocskot az oldalról. Köszi, ha csatlakoztok.

2020. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem, félreértitek. Egy nagy családi összejövetelen (anno) történt ez, egy ismerős fiatal menyt ott az étteremben az ölébe húzott az apósa, (az anyósa is ott volt), és mindenki teljesen természetesnek vette. Komolyan, csak néztem, és nem akartam hinni a szememnek. De mivel már nagymama vagyok, azt gondoltam, én vagyok túl konzervatív. Most egy másik dologból kifolyólag újra eszembe jutott, ezért kérdeztem meg. De örülök, hogy ez (még legalább) nem természetes másnak sem. Mert ott a kis meny szülei, rokonai, meg a fiatal férj is teljesen természetesnek vették, látszott, hogy ez megszokott náluk.
2020. dec. 17. 21:38
 14/26 anonim ***** válasza:
4%

12-es, ezt a mocskot nem fogják eltakarítani, inkább minket akik ugatunk...

itt egy másik kérdése, több kommentemet és másokét is kiszedték,kérdés maradt!


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2020. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
21%
13 kérdező, itt se sül le a pofádról a bőr?a többi kérdésednél is ezt a naiv szöveget nyomod
2020. dec. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Javaslom, kérdezzétek meg a moderátorokat, tettem-e fel valaha hasonló kérdést. A családi kapcsolatokat ritkán látogatom, eszembe sem jutott, hogy itt ilyen borzasztó kommentek születnek. Nyugodjatok meg, első és utolsó kérdésem ebben a csoportban. Innen tényleg menekülni kell, szomorú... További szép estét mindenkinek!
2020. dec. 17. 22:33
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

16 kérdező 😂😂😂😂

szánalom vagy

2020. dec. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, itt az emberek agyi szintje nem üti meg a normálisat sajnos, mindenre azt mondják, hogy mindenki szánalmas! :)
2020. dec. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom mennyire kamu a kérdés, de leírom azért. Régebben külföldön laktam, az akkori munkahelyen egy lánnyal elég jóba lettem és ő is ilyeneket csinált az apóssal. Teljesen természetesnek vette a családban ott is mindenki én meg csak néztem... mivel 1 utcával arrébb laktak így elég gyakran hívtak át magukhoz. A csaj az ott lakott az anyóséknál egyébként. Na de később kiderült hogy a csaj az após kavargatnak egymással... szex nem volt de csók meg tapi igen kb minden nap. Az após kamionos volt így sokszor vitte a környékre magával a csajt ( a saját feleségét meg egyszer se vitte el ) és akkor a kamionban történt ez az... azóta nem tudom mi van, mert elköltöztem, de annyit láttam a fbon hogy a csaj meg a csávó a mai napig együtt van. 😐
2020. dec. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 kisördög1 ***** válasza:
38%
Nem mondható természetesnek, de vannak családok akiknél ez nem szokatlan, így általánosítani nem lehet.
2020. dec. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!