Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek természetes, ha...

Szerintetek természetes, ha egy meny simán beleül az após ölébe, illetve az após odahúzza magához, és az ölébe ülteti, mert olyan, mintha az apja lenne?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 20:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
93%
19es vagyok, nem tudom miért lettem lepontozva, sajnos igaz a történet!
2020. dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 kisördög1 ***** válasza:
93%
Ne foglalkozz vele, van aki ebben éli ki magát, hogy lepontozgat mindenkit aki nem szimpi neki! Attól a sztorid még jó
2020. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
92%
Itt mindenki le van pontozva és mindenki szánalmas, főleg aki nem azt gondolja, mint a másik! Nem tudtad?
2020. dec. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
29%

Nem. Beltenyészetes falusi tirpákok.

Erről a sziklák szeme film jut eszembe

2020. dec. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Sztem apos dugja is a menyecsket.
2020. dec. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Azon gondolkodom, hogy aki mindenbe beleköt, honnan tudja, hogy ki írta a kérdést? És honnan tudja, hogy a felsorolt kérdéseket is ugyanaz írta? Hiszen név nélkül jelennek meg a hozzászólások és kérdések.


Továbbá: ha valaki kiír egy kérdést, akkor köteles az összes előbbit áttanulmányozni, nehogy véletlenül hasonlót kérdezzen? Kinek van erre ideje? Csak az itt rendszeresen felbukkanó trolloknak.


És igaza van annak, aki azt írja, hogy innen menekülni kell. Mert előbb-utóbb felbukkannak olyanok, akik földbe döngölik a kérdezőt/hozzászólót. Biztosan elnyomásban élnek (mint annyian), és így élik ki magukat. Elképesztő ez az egymásnak feszülés.

2023. aug. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!