Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom anyjával én is legyek...

A párom anyjával én is legyek Kétszínű?

Figyelt kérdés

A párom anyja a szemembe jópofizik, de kiderült, hogy a hátam mögött valójában mást gondol.

Ezt már igazából én is észrevettem, amikor vendégségbe kedvesen, nagy egyetértésben beszélt valakivel, aztán az illető távozott és nekem beszélte ki őt.

Ugyanezt csinálja velem, meg igazából mindenkivel.

Érdemes szóvá tenni akár neki, akár páromnak? Legyél én is Kétszínű vele ezek után? Mert már nem szívesen beszélgetek vele, de ugyebár muszáj lesz. Nem tudom hogy kezeljem ezt a dolgot.



2020. dec. 26. 23:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
79%

10nek. Igen az anya fix no.

A baratno/elettars/feleseg annak a pasinak csere darab aki nem talalta meg az o igazi szerelmet eeees valoban csak dugja ahogyan te irtad tehat nem egy szint. Csere darab. Akit nem cserelnek le,akit megbecsulnek szeretnek..elettars lesz,ezutan kesobb feleseg es maradnak egyutt es mukodik akkor mar NEM csere darab. Egy anya soha sem tudja betolteni azt a mely erzest amit az igaz szerelmunk irant erzunk. Egy anya mindig anya marad akit szeretunk. Mondom ezt nokent de pasikent is ez. Ha anya leszek is tudom hogy a gyerekem igaz szerelme irant SOKKAL EROSEBBEN fog erezni mint en irantam es barki mas az anyja irant. Itt a mely oszinte szerelemrol irok es nem arrol amit a 10irt hogy a no akit csak dugnak. Igen olyan is van!! De nem mind!


Igy a valodi szerelmunk nem egy sulycsoport az anyankkal.. foleg nem az anyos meny. Lehet az baratno elettars vagy feleseg. Tok mindegy mi. Ha a ferfi igazan szereti akkor a szerelme kerese lesz a kicsit mindig fontosabb. Egy normalis anya agyilag felfogja ha a gyereke felnott es hagyja elni!! Innentol kezdve NEM KELL osszehasonlitani ki kivel milyen sulycsoport.


Nem anyuhoz fog hazamenni hanem a parjahoz. Nem anyut hivja ha baj van hanem a parjat. Nem anyuval eli at testileg lelkileg a szeretkezest magasabb fokon hanem a parjaval. Nem anyuval beszelgeti at a szombat ejszakakat osszebujva. Nem anyu fozi a reggeli kavejat hanem a szerelme. Nem anyu oleli at egy nehez nap utan hanem a parja. Es ha eljutnak oda..nem anyu fogja neki kimondani az oltar elott hogy igeeen hanem a szerelme. Nem anyu fog eletet adni a szuletendo gyerekeinek hanem a felesege. ES egy jo anyabol jo mama lesz! Egy jo anyanak az fontos hogy a fia/lanya BOLDOG legyen!! Es nem az hogy ki van vele egy sulycsoportban.


Mert nem osszehasonlithato erzes a ketto. De persze en egeszseges ferfiakrol irok itt. Nem pedig olyanokrol akik anyut hivjak fel mit vegyenek fel reggel es akiknek anyu mossa az alsogatyait 30+osan is es akinek a jobbkeze a legjobb baratja es egy nonek sem kell. En ferfiakrol irtam es JO anyosokrol. :)

2020. dec. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
91%

Nem érdemes ügyet csinálni. Nem tudtok változtatni rajta.

Az értékén kell kezelni. Elterelni a témát, ha másokat

kezd el szidni a hátuk mögött. Bölcsen, okosan. Ha rákezd, hogy

X ilyen, Y meg olyan, akkor kezdj el másról beszélni, hogy mi jót olvastál, milyen jó filmet láttatok, stb. Mindig, mindannyiszor. Aztán

majd csak észreveszi magát. Persze ez újabb ok, hogy téged szidjon, de na, és aztán akkor mi van?

Az anyósom hasonló volt, mindig engem szapult a famíliában, a lányom előtt is. Azt mondta, hogy én nem szoktam főzni. Hat év es volt a lányom, csípőre tette a kezét, és azt mondta, hogy: Mama, ez nem igaz! Anyukám mindennap főz.

Akkor elhallgatott. A família meg nem szólt, mert ismerik, hogy milyen áspiskígyó.

2020. dec. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
88%
Egyes embereknek nincs jobb témájuk, mint más embereken csámcsogni. Nekem kollégáim voltak hasonlók. Még vissza is hallottam, hogy miket beszéltek rólam is a hátam mögött, vagy ha azt hitték hallótávolságon kívül vagyok és nem tudom megfejteni a kódjukat. Én leírtam őket mint emberi lények és minimalizáltam a kommunikációt velük. Persze nem családtagok voltak, így könnyen tehettem. Ha minden nap el kéne viselnem, egy idő után valószínűleg nem lennék már elnéző, viszont nem is érdekelne, ha sértődés lenne a dologból. Az is sértő, ahogy ő viselkedik. Vegye észre magát. Ha nem sikerül, festek neki olyan képet, amit nem tesz ki a falra.
2020. dec. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
36%
7, 10 = fix hülye
2020. dec. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk egy "súlycsoport", tehát ő bármit megtehet végülis, mert idősebb és az anyósom.

Nekem tisztelnem kell, kedvesnek, őszintének lenni, de ugyanezt nem várhatom el, mert az "anyósom", így ő bármit megtehet velem, mert a szemébe csak egy fiatal kiscsaj vagyok. Egyébként nem csak dg.a párom, attól a kapcsolatunk hosszabb és komolyabb.

2020. dec. 27. 08:13
 16/27 anonim ***** válasza:
23%
Na de te is éppen kibeszéled őt a háta mögött, nem? Miért nem a szemébe mondod???
2020. dec. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem teljesen felesleges szembesíteni. Ha ki akar beszélni, úgyis megteszi majd. Tapasztalat. Volt párom anyja volt ugyan ilyen. Még ha kihallgattam és vissza idéztem amit mondott, akkor is letagadta a dolgokat. Én végül annyit tettem, hogy odafigyeltem, mit mondok előtte és próbáltam vele minél kevesebbet beszélni. Persze ugyan úgy kibeszélt, csak már nem tudta a dolgaim tovább adni másnak.
2020. dec. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
89%
Ezek akkor is letagadják ha több tanú van rá, vagy ha fel van véve videóra. Vagy ha kiderül mások előtt hogy milyenek akkor hirtelen rosszul lesznek, és azért is te vagy a hibás.
2020. dec. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
41%
Az idiótákkal körülvéve című nagyszerű könyvben ezeket az embereket nevezik zöldeknek. Nem kell magadra venni és a legjobb, ha elfogadod a helyzetet, nem tudsz rajta változtatni, ő mindig ki fog beszélni mindenkit. Annyit tehetsz, hogy sokszor hangsúlyozod, hogy bármi problémája van, nyugodtan mondja el neked, hátha elmondja. Visszafelé ő nagyon sértőnek fogja találni, ha te elmondod a problémádat, mert ő bezzeg nem mondaná, csak magában morogna és kibeszélne.
2020. dec. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

hát igen, okosan kell az ilyen emberrel.

Tudom, hogyha szóvá teszem, akkor fordul a kocka és én leszek a mumus.

2020. dec. 27. 09:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!