Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom anyjával én is legyek...

A párom anyjával én is legyek Kétszínű?

Figyelt kérdés

A párom anyja a szemembe jópofizik, de kiderült, hogy a hátam mögött valójában mást gondol.

Ezt már igazából én is észrevettem, amikor vendégségbe kedvesen, nagy egyetértésben beszélt valakivel, aztán az illető távozott és nekem beszélte ki őt.

Ugyanezt csinálja velem, meg igazából mindenkivel.

Érdemes szóvá tenni akár neki, akár páromnak? Legyél én is Kétszínű vele ezek után? Mert már nem szívesen beszélgetek vele, de ugyebár muszáj lesz. Nem tudom hogy kezeljem ezt a dolgot.



2020. dec. 26. 23:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet vele mit kezdeni, a vérében van. Ez a legkedveltebb szórakozása. Önkritika nulla nàla. Az ilyen embernek nem lehet és nem is kell megfelelni. A legminimálisabbra kell vele csökkenteni a találkozásokat. A párodnak meg ha nem tetszik, hogy nem vagy hajlandó többet találkozni az anyjával, akkor így járt. Neked nem kötelező szeretned, tisztelned és találkozni sem vele a szükségesnél többet. Anyuka is így járt, ha valaki undorodik tőle a viselkedése miatt. Én belemondanám a szemébe a véleményem, a reakcióját meg magasról leszrnám.Egye meg amit főzött magának. Annyi ilyen idióta emberrel találkoztam már, hogy nekem nem probléma a hanyagolásuk, és a megvetésem őszinte kimutatása feléjük. És a véleményük sem érdekel arról, hogy nem hallgatom meg az áskálódásukat mások ellen. Egy életem van nekem is, és nem ilyenekre fogom pazarolni. A párom meg ha nem ért egyet velem, akkor neki is pá-pá. Kínlódik a görcs velük.
2020. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
75%
21 jól mondja!!
2020. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
88%

"Anya = fix nő.


Szerető, feleség, csajom,... = cseredarab."


Ezzel csak annyit mondasz, hogy apádnak is az anyja a szerelme, a te édesanyád neki csak aktuális baszóka.

2020. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
88%

7-es!

Nem a nő, akit dug, hanem a nő, akit teljesen önként, szabad akaratából választott maga mellé társnak.

A szülőt pedig "a gép dobta", úgyhogy első helyen a társ áll. Tetszik, nem tetszik, ez van, valószínűleg egy frusztrált banya anyós vagy, az ég óvjon tőled mindenkit.

2020. dec. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos vannak ilyenek. Én megtartanám a jó viszonyt,de távolságot is tartanék, nem avatnám be a dolgaimba, semmibe. Átlagos dolgokról beszélnék csak. Nem éri meg szóvátenni mert te leszel a rossz.
2020. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem fogok balhézni, ha kérdez válaszolok és próbálom minimálisra csökkenteni a találkozásokat.

2020. dec. 28. 13:56
 27/27 anonim ***** válasza:
74%

Csak osztani tudom ezt a velemenyt!! :))


"7-es!


Nem a nő, akit dug, hanem a nő, akit teljesen önként, szabad akaratából választott maga mellé társnak.


A szülőt pedig "a gép dobta", úgyhogy első helyen a társ áll. Tetszik, nem tetszik, ez van, valószínűleg egy frusztrált banya anyós vagy, az ég óvjon tőled mindenkit."


Az elso helyen a tarsunk all. A tobbieket a "gep dobta" es ha jofejek akkor lehetnek fontosak szamunkra! De nem a legfontosabbak!

2020. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!