Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyosomék megörjitenek!...

Az anyosomék megörjitenek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig sem voltak valami angyalok de miota szultem rosszabb lett a helyzet mint ahogy gondoltam. Az elso hetekben anyos kedves volt segitett fozott es stb.

Kb masfel honapja megint visszalepett a harpia szerepebe. Semmi sem tetszik neki allandoan csuful nez nem koszon

Miatta aposom is ugyanezt csinalja mert biztosan mindenfelenek lemond neki ez nem is annyira erdekel de mar annyira idegesitt hogy feltudnek robbanni.

Egyutt lakunk miota osszejottem a fiaval de latom hogy nem jo igy elni

A parom pedig nem nagyon akar elmenni innen mert nagyon szereti ezt a hazat es sok penzt beletett.

Mar nem birom elviselni a folytonos atnezest rajtam es a viszinzatlan koszonseket mit tegyek?


2020. dec. 29. 13:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
93%
Szultel az anyosod hazaba? Csak gratulalni tud minden ertelmes ember.
2020. dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
95%
Költözzetek el. Ez minden ilyen problémát megold.
2020. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
90%

"Csuful" 🤣🤣🤣

Normális ember nem szül se az anyjához, sem az anyósához...

Megszoksz, vagy megszöksz. Ez van....

A saját háza, azt csinál ott amit akar. Te csak egy megtűrt személy vagy...

2020. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
99%
Költözz el a saját házadba.
2020. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem köszön vissza, gondold azt, hogy nem hallotta meg a köszönésedet.

Állj oda eléje, várd meg, amíg rád néz, ha kell, érintsd meg, vagy integess neki. Ha sikerült felvenni a szemkontaktust, mosolyogj rá és mondd tagoltan és érthetően " Jó napot Mama! (vagy ahogy ti köszönni szoktatok)" aztán mosolyogj tovább várakozó arckifejezéssel. Ha semmi reakciót nem kapsz, pár perc után köszönj ismét, előbb utóbb válaszolni fog.

Ha úgy érzed, hogy "csúful néz", kérdezd meg, mi bántja. Esetleg fáj valamije? Aggódik? Mondd, hogy úgy látod rossz a kedve, tudnál-e segíteni neki valamiben.

2020. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
88%

Szándékosan őrjít, hátha elüldöz.

Nyíltan nem fog elküldeni, mert a fia szeret és az unokája miatt se fogja mondani.

2020. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 A kérdező kommentje:
Azt észrevettem hogy szandekosan csinalja de mar azt nem tudom elturni hogy atnez rajtam mintha ott sem lennek. S a kisfiamat is mikor elveszi a kezembol kipapja mintha az ove lenne
2020. dec. 29. 13:22
 8/93 anonim ***** válasza:
69%
Nekem sváb rokonságom van karácsonykor úgy ki vágtam őket mint a macskát szarni .
2020. dec. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
96%
Minek szültél oda? Két megoldás van, válás vagy elköltözés. Esetleg maradhattok ott is életetek végéig, és elbaxhatod a fél életed anyósodékra.
2020. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 A kérdező kommentje:

"Miert szultel oda?"

Kedves valaszolo egy baba jon es amikor jon akkor szerintem nem szamitt hogy hova vetettem volna el azert mert az anyosomekkal lakom?

2020. dec. 29. 13:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!