Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyosomék megörjitenek!...

Az anyosomék megörjitenek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig sem voltak valami angyalok de miota szultem rosszabb lett a helyzet mint ahogy gondoltam. Az elso hetekben anyos kedves volt segitett fozott es stb.

Kb masfel honapja megint visszalepett a harpia szerepebe. Semmi sem tetszik neki allandoan csuful nez nem koszon

Miatta aposom is ugyanezt csinalja mert biztosan mindenfelenek lemond neki ez nem is annyira erdekel de mar annyira idegesitt hogy feltudnek robbanni.

Egyutt lakunk miota osszejottem a fiaval de latom hogy nem jo igy elni

A parom pedig nem nagyon akar elmenni innen mert nagyon szereti ezt a hazat es sok penzt beletett.

Mar nem birom elviselni a folytonos atnezest rajtam es a viszinzatlan koszonseket mit tegyek?


2020. dec. 29. 13:03
 61/93 anonim ***** válasza:
82%
Azért nem mennek sehova, mert ha a kedves párja hazajön, akkor neki így nagyon kényelmes, hogy mindenki körbeugrálja, nemcsak az élettársa.
2020. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 A kérdező kommentje:
Ha nem akar a parom akkor mit csinaljak neki kossem meg es huzzam magam utan?
2020. dec. 30. 17:45
 63/93 anonim ***** válasza:
80%
A gyerekkel is el tudtok menni ketten.. Jaaaa, hogy ahhoz már nincs elég saját pénzed. Hát akkor marad az, hogy befogod a szádat.
2020. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 A kérdező kommentje:
Akar epitteni hazat csak legyen meg az eskuvo de ez a virus felbeszakitott mindent
2020. dec. 30. 17:48
 65/93 A kérdező kommentje:
Persze a gyerekem nojjon fel apa nelkul azert mert az anyosomek hulyek
2020. dec. 30. 17:49
 66/93 anonim ***** válasza:
87%
Anyósodék akkor voltak hülyék, amikor még engedték, hogy odamenj és ott szaporodj.
2020. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 A kérdező kommentje:
Nem tudom egyesek minek kell ugy eliteljek azt aki anyossal apossal lakik nem minden ferfi akar szuleitol kulon lakni legelso perctol altalaba aki videken lakik azok egyutt laknak nem kulon
2020. dec. 30. 17:56
 68/93 anonim ***** válasza:
79%

Az a baj, hogy te még pattogsz is, hogy neked nem tetszik. A pasid miatt maradsz csak,illetve a pénze miatt, mert nélküle éhenhalnál. A "hülye" anyósod nélkül is erre a sorsra jutnál.

Egyébként először azt írod, hogy nem akar menni a pasid, mert ott jó neki, meg sok pénzt beletett a házba. Utána meg azt, hogy építkezni akar. Hiába szépítgeted a dolgokat, a következő gyerekedet is oda fogod szülni, ha majd a "baba jönni akar". Nem mentek ti onnan sehova, mégis nagysasszonynak gondolod magad anyós házában. Ez a gondja veled,hogy nem bírod befogni a csőröd, ha már egyszer befogadott.

2020. dec. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 A kérdező kommentje:
Nem igy van. Nem is akar innen elmenni az udvarra akar hazat epitteni mert van meg hely nem fogok en ide meg egy gyereket szulni megprobalok turelmes lenni mig meglesz a mi hazunk. Szegeny befogadasa amikor idejottem addig voltam jo mig feken tudtam tartani a fiat hogy ne csinaljon hulyesegeket es amig en mindent megcsinaltam neki es o uldogelt a kapuba beszelgetni. De miota szultem nem en csinalok mindent es akkor persze hogy baj van...
2020. dec. 30. 19:03
 70/93 anonim ***** válasza:
76%

Az ajtó továbbra is nyitva áll előtted.

És már megint hápogsz, hogy ő bezzeg a kapuban beszélget. Neked kell normális pasi, tartsd te féken, ne mástól várd.

A helyzeted akkor se lesz jobb, ha egyszer készen lesz a házatok. Remélem, ezzel tisztában vagy, és nem fűzöl hozzá nagy reményeket.

2020. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!