Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyosomék megörjitenek!...

Az anyosomék megörjitenek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig sem voltak valami angyalok de miota szultem rosszabb lett a helyzet mint ahogy gondoltam. Az elso hetekben anyos kedves volt segitett fozott es stb.

Kb masfel honapja megint visszalepett a harpia szerepebe. Semmi sem tetszik neki allandoan csuful nez nem koszon

Miatta aposom is ugyanezt csinalja mert biztosan mindenfelenek lemond neki ez nem is annyira erdekel de mar annyira idegesitt hogy feltudnek robbanni.

Egyutt lakunk miota osszejottem a fiaval de latom hogy nem jo igy elni

A parom pedig nem nagyon akar elmenni innen mert nagyon szereti ezt a hazat es sok penzt beletett.

Mar nem birom elviselni a folytonos atnezest rajtam es a viszinzatlan koszonseket mit tegyek?


2020. dec. 29. 13:03
 31/93 A kérdező kommentje:
2 honapja szultem ugyhogy ne mind ugralj h aennyire rosszindulatu vagy akkor nincs szuksegem a valaszaidra koszonom
2020. dec. 29. 14:55
 32/93 anonim ***** válasza:
93%

Itt mindenki anyós nyakára vállal gyereket?

Nyilvánvalóan az a baja... én legalábbis tuti meghlyülnék hogyha 50 évesen megint éjszakáznom kéne egy kisbaba miatt, mert a kedves fiam-menyem nem akarnak különálló életet kezdeni. :(


Egyébként kérdező NEM kell gyereket csinálni - tudod, védekezés! -, amíg nincs SAJÁT lakás/egzisztencia, hogy felneveljétek.

2020. dec. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 A kérdező kommentje:
Nem kell ejszakaznia mivel a fiam atalussza az ejszakat
2020. dec. 29. 15:02
 34/93 anonim ***** válasza:
100%

Most még...

Butus vagy nagyon, kár beléd minden szó. 🤷‍♀️

Megértem anyósod, okosabb nőt szánt a fia mellé.

2020. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, mesélj még.
2020. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 anonim ***** válasza:
91%

Ha már most egy 8 hetes gyerek mellett, aki csak fekszik és alszik megpusztulsz a feladatoktól, mit fogsz csinálni, amikor szalad és folyton a nyomában kell lenni?

Aki ennyire renyhe, annak nagyon komolyan kellene vennie a védekezést, mert fognak tőled sorjázni, mint az iskolából és láthatóan nem fogod fel, hogy ez mivel jár!

2020. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim ***** válasza:
93%
#39 talált süllyedt. XD
2020. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 anonim ***** válasza:
98%
Költözz el édesanyádhoz. Nem értettem soha, hogy egy párkapcsolatban, elég sokszor a fiú anyjához költöznek. Ez miért van?
2020. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod Kérdező, hogy a szoptatás alatt is teherbe lehet esni?

Más már nem is hiányzik oda, mint még egy gyerek 9 hónap múlva!

2020. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hisztigep. Ha segitteni akarok akkor azt mondja hogy nincs mit amikor meg a gyerekkel foglalkozok akkor az nem tetszik. Ha a gyereket magara hagyom nm hallgat sokat egyedul es ha kiviszem magammal a konyhaba akkor azt kerdezik hogy miert viszem szoval nem hiszem hogy velem van a problema mar bocs. Es szoptatas alatt vedekezunk tudom hogy teherbe eshetek nem vagyok kislany
2020. dec. 29. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!