Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós állandóan mar bennünket....

Olíviaxy kérdése:

Anyós állandóan mar bennünket. Már nem bírom tovább. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

9 éve vagyunk együtt a férjemmel. Egy fiunk van, tök jól elvagyunk egyébként ha nem lenne az anyós téma.

Állandóan beszól a fiamnak is nekem is, a fiával meg az a baja hogy nem mellette áll.

Külön lakunk, nem vele.

Már több éve tart ez az állapot, és már nem bírom tovább.

Már nem járunk ki hozzá, hogy ne tudjon belénk kötni.

Így meg Telefonál, de nem nekem hanem a fiának, próbálná puhítani, meg ellenem hangolni.

Múltkor pl közli a férjemmel hogy csak ő menjen ki hozzá egyedül mert én nem vagyok a család része, meg a gyereket se vigye. A férjem természetesen nem ment.

Folyamatosan próbálja ellenem hangolni a férjem.

Elegem van az egész helyzetből, igazságtalannak érzem, soha a 9 év alatt nem szóltam neki be.

Folyamatosan tűrtem, de már nem tudok tovább tűrni. Megaláz, beszól a saját házánál nem tudom tovább tűrni, sokáig elengedtem a fülem mellett, még azt néztem hogy idősebb nálam stb, de már nem tudom tartani magam tovább.

Mit tegyek?

Köszönöm ha válaszolsz.



2021. jan. 1. 18:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%

Azt nem próbáltad hogy elküldeni az anyóst a p...ba és mindehonnan letiltani. A gyereket meg nem engedni el hozzá semmi ok miatt...

9 éves a gyerek el lehet neki mondani.

Vagy mész a nagyihoz és akkor anyu meg apu elválnak de előtte sokat veszekednek, vagy nem és akkor együtt fognak maradni.

2021. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
11-es a gyerek nem is akar menni hozzá, fél tőle.
2021. jan. 1. 19:12
 13/24 A kérdező kommentje:

10-es:megkérdezhetem hogy hány évig voltatok együtt?

Mi volt a végszó a részedről?

Nem állt melléd a férjed?

2021. jan. 1. 19:14
 14/24 anonim válasza:
83%
Úgy érzem az anyósnak egy jó pszichológusra lenne szüksége
2021. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
84%

A férjed miért beszél vele, ha igy viselkedik?

Amikor elkezd ellened beszélni, akkor tegye le a telefont és nem beszéljen tovább vele. (Én a helyében egyáltalán nem tartanám vele a kapcsolatot, de ha neki fontos, addig rendben van, amíg nem téged meg a gyereket szidja)

2021. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

15-ös ezt én sem értem hogy miért tartja a kapcsolatot a férjem vele.

Ha az én anyám ilyen lenne szóba sem állnék vele.

Ez miatt sokszor becsapva érzem magam, és összezavar a helyzet, aztán persze összeveszünk, bár lehet pont ez a célja a boszorkának, hogy a fia vissza menjen hozzá a kis szobába.

2021. jan. 1. 19:23
 17/24 anonim ***** válasza:
74%

És erröl beszéltél a férjeddel? Hogy miért akar vele kapcsolatot, és tudja-e, hogy ez téged bánt?

Mert ha nem beszéltetek erröl, maximum célozgattál, akkor nem tudhatja - a férfiak többsége nem ért a célozgatásból, a direkt beszéd az, ami eljut hozzájuk.

2021. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

17-es:igen beszéltem vele róla, de azt mondja hogy neki jó így, illetve hogy ha már nem járunk hozzá (én a legutóbbi nem vagyok a család része, meg az unoka sem kell, közöltem a férjemmel hogy nem megyek ki hozzá) akkor beszél vele telefonon, mondtam neki hogy így semmi sem fog változni, mert nem személyesen, hanem telefonon oszt bennünket.

Teljesen el vagyok keseredve.

Nem tudom mi lesz, de ezt a helyzetet nem tudom tovább tartani.

2021. jan. 1. 19:39
 19/24 anonim ***** válasza:
51%

Azért én annyira radikális nem lennék hogy azt várjam életem párjától hogy szakítsa meg a kapcsolatot az édesanyjával aki felnevelte. És fordítva sem tűrném el.

Ezen a helyzeten viszont nem problémáznék. Ha nem lát szívesen titeket az anyós, akkor inkább ő sem megy, tök korrekt. De azért hadd tartsa már vele a kapcsolatot. Különben az ember jelleméről sokat elárul hogy képes-e faképnél hagyni a családtagjait, vagy akkor is kitart ha azok hülyék. Ez egy jó pont, neki fontos a rokoni kapcsolat, olyan jellemet mutat aki téged sem hagyna egyedül a szarban, csak mert valami nem tetszik neki.

2021. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
75%

Kár tépni a szátokat, úgysem fogadja meg...

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-ap..


de a saját anyjával is baja van.

2021. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!