Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy mondjam meg anyósomnak...

Hogy mondjam meg anyósomnak hogy nincs szükségem segítségre miután megszűltem? olvasd lennebb:

Figyelt kérdés

Tehát már megszületett a kisbabám néhány napja, azóta hozzánk költözött hogy segítsen.

Előtte többször is tudtára adtam hogy nem lesz szükségem segítségre, de amikor hazajöttünk a korházból láttam mennyire örul és kérdezte mikortól jöjjön. Nem akartam elvenni a kedvét igy azt mondtam hogy 1-2 napra nállunk aludhat ha akar babázni.

Azóta már majdnem egy hét eltelt és még mindig akar maradni. Zavar hogy mindent ö akar csinálni és több okból amit itt nem szeretnék kifejteni, a kérdés hogy mondjam meg neki hogy szeretnénk végre csak 3as-ban lenni ithon??


2021. jan. 12. 14:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
Anyuka, most már szeretnénk hármasban lenni itthon.
2021. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
A férjed küldje haza, az ő anyja!!!
2021. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
2021. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
97%

"Nagyon hálás vagyok az eddigi segítségért Ági néni, de innentől már szeretném magam csinálni a dolgokat a baba körül és a háztartásban, mert eljött az ideje, hogy belejöjjek."

Puszi-puszi, csókolom!:)

2021. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
75%
Hat lehet olyasmit is mondani, hogy anyuka koszonom hogy iylen sokaig tudott maradni, legkozelebb majd es mondj egy napot mikor varod. Egy biztos ha nagyon sertodosre allna a szaja, akkor gyorsan biztositsd rola igy az elso napokban nagyon jol jott a segitsege, de most neked egyedul is helyt kell allnod es a paroddal es az uj csaladtaggal meg ossze kell csiszolodnod. Es kerdezd meg tole o hogyna tudna segiteni ha heti rendszeresseggel tehetne? Peldaul ha varnatok mindne szombat estere es egesz vasarnapra? Vagy egy hetkozepi napra? Anyamnak is voltak ilyen ambicioi es csak ezzel tudtam mederbe terelni, hogy rendszert vezettunk be. Mindig csak egy adott napon jojjon, de akkor jojjon akkor aznap ove a furdetes a seta es hozzon egy meleg etelt, hogy ne kelljen fozni. De masnap menjen szepen haza.
2021. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%

3

Teljesen egyetértek azzal a válaszolóval aki azt javasolta hogy a férjed küldje haza. Nem beteg a kettes válaszoló hanem igaza van. A fiára úgy sem haragszik meg igazán, majd megbékül. Szép finoman megmondja neki a férjed , hogy anya nagyon köszöntük a segítséget, jó volt hogy itt voltál de már hárman szeretnénk lenni. Ezen igazán nem sértődhet meg senki. Ha meg igen, akkor az másért is megharagudna csak indok kell. Én is megmondanám az anyámnak és meg is értené. Normális eszü ember megérti.

2021. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%

uhh én a helyedben nem ígérgetnék ilyen hogy pl jöjjön minden hétvégén mert akkor onnantól az lesz a baj. Hívjon fel amikor menne, megmondod hogy jó-e vagy nem és akkor átugrik pár órára, én ezt látom a normálisnak, de kinek mi.

A jelenlegi helyzetre valami ilyesmi, együtt a pároddal: 'Köszönjük a sok segítséget de mostmár menni fog nekünk is és szeretnénk hármasban lenni'

És legközelebb szerintem (ha csak te nem szeretnéd) ne tegyél ilyen hirtelen ajánlatokat ha ilyen ott ragadós :D

2021. jan. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
10%
De akkor ez igaz minden nő, minden rokonára is! Csak úgy igazságos! Szeretném, ha minden ilyen kérdésnél hasonlóan vélekednétek!
2021. jan. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%

3-as: a jelzőket magadra aggasd!


Sose szül jó vért, ha egy családban a másik szüleit érintő kérdést a meny próbál irányítani.

Mindenki a saját felmenőivel !

2021. jan. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
69%
Köszi, 7-es! :-) (#2 voltam)
2021. jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!