Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az olyan nők rendesek akik 3...

Az olyan nők rendesek akik 3 generáció fiúval élnek? Férjük, fiuk, unokájuk. Az unoka is ott fog maradni ilyenkor a szülői házban?

Figyelt kérdés
2021. jan. 21. 13:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Erről nem biztos, hogy a nő tehet, miért ne lehetne azért "rendes". Ha elférnek, többgenerációs ház, akár külön bejáratokkal, akkor az teljesen rendben van. Kétlem, hogy 3 generáció egy 2 szobás 10. emeleti lakáson osztozna.
2021. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Mi az összefüggés?
2021. jan. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi első.

Igazából úgy akartam kiírni hogy ismertek e ilyeneket, és rendesek e, de kijavított a gyakori programja hogy T/1-ben ne kérdezzek, átfogalmaztam.

Olyanok érdekelnek akiknek van saját tapasztalata.

2021. jan. 21. 13:43
 4/16 A kérdező kommentje:
Valahogy nekem úgy jön le hogy ez a felállás a nőnek nagyon kényelmes, érzelmileg is, be van biztosítva segítségben is, és az örökkévalóságig szeretné fenntartani a helyzetet a saját érdekei miatt.
2021. jan. 21. 13:45
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg az ilyen nőnek a töke tele van, hogy az életképtelen kicsi fia is a nyakára hozta össze az unokát, ahelyett, hiigy önállóan élne
2021. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Lehet hogy olyan is van. Mondjuk csak találgatni lehet, azok tudnák megmondani akik ilyenben benne vannak.
2021. jan. 21. 13:50
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem tudom milyen segítségre gondolsz. Én pl teljes munkaidőben dolgozom + vállalkozó vagyok és 3 generációnyi férfivel élek, egyik sem segít gyakorlatilag semmit. Apám, férjem, fiaim. Én vagyok az egyetlen nőnemű.
2021. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
KÉNYELMES? Kérdező, te nem vagy nő, ugye? Mi kényelmes van abban, hogy az ember lánya egy csomó pasira mos-főz-takarít?
2021. jan. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Mi is a családi házban élünk. Többgenerációs. Nekem is, tesomnak is vannak gyerekei. Laktunk külön házban is, de végül visszaköltöztünk. Szüleink javaslata volt hogy ne fizessünk albérletet, ha itt egy bitang nagy ház. Beleszállunk a rezsibe, mindenbe, és amíg mi dolgozunk a gyerek felügyelete is megoldott.
2021. jan. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Az unoka maga dönti el, hogy hol szeretne élni, mikor felnő. Az a baj, hogy sok degenerált ember van, aki leszól másokat csak azért, mert eltérő családmodellben élnek, mint amilyet ő saját magának elképzel. És sajnos ezek a leszólások hatással vannak az emberre, emiatt sokan társadalmi nyomásra nem olyan családmodellben élnek, amilyenben szeretnének, legyen az bármilyen.
2021. jan. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!