Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Generációs különbségek miatt...

Generációs különbségek miatt kevés közös téma+más világlátásunk van, milyen "normát" kövessek? Hogy szűrjem ki amiből elegem van?

Figyelt kérdés
Szerintem a korkülönbség miatt a barátom szüleivel jópár dolgot másképp látunk. A jó,hogy párom is teljesen másképp néz a világra,mint ők. Egyszerűen a szülei abból a korból vannak amikor még a meny jelölt "behódolt" a párja anyjának. Pedig nem idősek,aktív korúak! Rengeteg az életvezetési tanács,egyiket se fogadtuk meg de terhelő. Hogy maradjak cuki kedves? :D Hogy mit hol hogyan kellene csinálni és társai.

2020. jan. 25. 10:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Meghallgatod udvariasan és azt csinálsz, amit akarsz. Mi ebben a megterhelő?
2020. jan. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell cukinak lenni, csak önmagadnak. Már az elején határozottan fel kell vállalni, hogy ti már nem abban a világban éltek. Ettől még lehettek kedvesek, de ti önálló emberek vagytok önálló döntésekkel. Jobb ezt még az elején tisztázni.
2020. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 szántóvető ***** válasza:
10%
végighallgatod őket és kész.írhattál volna példákat.simán lehet hogy ti feleannyi időt sem lesztek együtt mint párod szülei,tehát megkérdezhetnéd tőlük hogy mi a titkuk,milyen gyakran szerelmeskednek stb.
2020. jan. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hogy jól esik mert cukik velem! Nem bántanak és figyelnek is a kis dolgaimra. :D de közben homlokegyenest más mindenről a véleményük mint a fiuknak+nekem! És ha szólok hogy "ti így látjátok,mi úgy nincs ezzel baj nem vagyunk egyformák"-akkor "hát de nincs igazam?" szlogennel jönnek. Tegeződünk :) Az anyukája szerint természetes,hogy ő 1-2 naponta szó szerint szolgálja nem vicc szolgálja a saját anyósát aki el tudja látni magát de mindent megcsinál neki! Mindent! És szerintük ez oké. Tudják hogy nem leszünk közel hozzájuk,így felmerült hogy másik gyerekükhöz mennek hogy ha idősek, ő annak éljen hogy szolgál nekik kb. Itt nem csak egy szívességet értek! Látni kellene. Nagyon ijesztő. Bár nem érint.
2020. jan. 25. 11:02
 5/19 A kérdező kommentje:
Mi 8 éve. Ők szerintem kb 20 éve nem szexeltek. És nem csak szerintem, mások is mondták. De ehhez annyira nincs közöm.
2020. jan. 25. 11:03
 6/19 A kérdező kommentje:
Jajj mi 8 éve együtt! De szexelünk is. Nem úgy értettem h 8 éve nem. :D ők viszont ki tudja mióta nem, úgy tudom. Nem jó de semmi közöm hozzá. Fú de rosszindulatú emberek vannak itt hogy fele annyi ideig se leszünk együtt..gratulálok.. ez igen ember. Nem tom mit savazol.
2020. jan. 25. 11:06
 7/19 A kérdező kommentje:
Ki kérdezné meg a párja anyját h "amúgy ti mennyit csináljátok?" Na nee.. :D főleg hogy rosszindulatúnak tűnnék ha felhoznám,mert valószínűleg nem csinálják.
2020. jan. 25. 11:08
 8/19 anonim ***** válasza:
4%
Ha már a szexről írsz.... Nem tudom, mióta vannak együtt. Az egy teljesen más generáció, lehetséges, hogy nem szerelemből választották annak idején sem egymást, de ha igen, azért azóta eltelt pár év. Nem látsz bele a szexuális szokásaikba, elképzelhető, hogy már az elején sem illettek össze, de abban az időben nem volt szokás válni, főleg nem emiatt. A férfi két perc alatt elintézte, a nő meg tűrte. Vagy éppen máshol keresték az örömet, mit tudhatsz te erről?
2020. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Hogy sikerül ehhez a témához keverni a szexet?

Kérdező!

Azt csináld, amit az 1-es írt!

Azzal meg ne foglalkozz, hogy az anyósék és a másik gyerek hogy fogják megoldani az anyósék öregségét, mert ez kizárólag rájuk tartozik!...ahogy a szex is.

2020. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
14%
Legyél bólogató jános és kész. Mit foglalkozol velük, meg a nézeteikkel? Addig bírd ki amíg ott vagytok látogatóban és cső. Sz4rd le őket.
2020. jan. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!