Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Gyűlölöm az anyósom, de ezzel...

Gyűlölöm az anyósom, de ezzel a magam életét keserítem. Aki letudta szarni az anyósát úgy, hogy nem szakította meg vele a kapcsolatot, hogy csinálta?

Figyelt kérdés

Férjemmel mesébe illő a kapcsolatunk, ezért nem áldoznám fel a kapcsolatomat azért, hogy ez a nő eltakarodjon az életünkből, amúgy sem tudnám mert van 2 gyerekünk. Az első gyerek születése óta nem tudom tolerálni, szívből gyűlölöm. Sokszor elhatároztam, hogy na innentől leszarom, de folyamatosan idegesít, ostoba nagyon és kétszínű is, plussz nem fogadja el, hogy mi egy külön csalàd vagyunk. Minden szart összevásárol a gyerekeinknek is amikor többször kértük, hogy ne!

Aki szintén utálta az anyósát, hogy tudott uralkodni magán? Mire kellene gondolnom, hogy győzzem le ezt az érzést bennem?



2021. febr. 13. 20:38
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

20-as hol olvastál olyat, hogy tökéletes pasim van?

Az hogy jó a kapcsolatunk, az egész mást jelent.

Miért ne lenne az baj, hogy összevásárolgat? Azzal ha magához venné a dolgokat nem lenne bajom. De ide, és nem azért mert hű hova rakom, hanem igen is bele játszik így a nevelésbe. Meg nem 1-2 ruháról van szó hanem egy egèsz ruhatárról. Köszönöm szépen, neki volt jó párszor lehetôsége a saját ízlése szerint öltöztethetni az unokáját. Enyémeket hagyja meg nekem.

2021. márc. 10. 20:37
 32/32 anonim ***** válasza:
57%

"mesébe illő a kapcsolatunk"

A mesében tökéletes. De csak ott.

2021. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!