Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Gyűlölöm az anyósom, de ezzel...

Gyűlölöm az anyósom, de ezzel a magam életét keserítem. Aki letudta szarni az anyósát úgy, hogy nem szakította meg vele a kapcsolatot, hogy csinálta?

Figyelt kérdés

Férjemmel mesébe illő a kapcsolatunk, ezért nem áldoznám fel a kapcsolatomat azért, hogy ez a nő eltakarodjon az életünkből, amúgy sem tudnám mert van 2 gyerekünk. Az első gyerek születése óta nem tudom tolerálni, szívből gyűlölöm. Sokszor elhatároztam, hogy na innentől leszarom, de folyamatosan idegesít, ostoba nagyon és kétszínű is, plussz nem fogadja el, hogy mi egy külön csalàd vagyunk. Minden szart összevásárol a gyerekeinknek is amikor többször kértük, hogy ne!

Aki szintén utálta az anyósát, hogy tudott uralkodni magán? Mire kellene gondolnom, hogy győzzem le ezt az érzést bennem?



2021. febr. 13. 20:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
65%
Ha a férjedet zavarná, fogná magát, mama száma letiltva és többet az ajtót nem nyitja ki, ha őt látja a kapunál-vagy kukucskáló, társasháznál-. Ha az én anyám gúnyolná a gyerekeimet, többet a közelébe nem engedném, ha az anyósom, akkor megmondanám, hogy a férjem felőlem úgy jár hozzá, ahogy akar, de a gyerekeimet nem engedem oda.
2021. febr. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
56%
Utálom az anyósomékat, mert amikor kellett volna nem álltak ki mellettem. Egy pár évre át se néztem,de úgy vagyok vele, hogy most hogy békülni próbálnak elfogadom az ajándékokat és jó dajka lesz belőlük ha lesz unoka és mivel szemetek voltak velem egy pici bűntudatom sincs, úgy érzem ez a minimum, ha már nem tiszteltek anno.
2021. febr. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
75%
A pszichológus nem rossz ötlet. Nem azért, mert azt gondolnám, a te hibád, csak mert segíthet eszközt adni a kezedbe, és kezelni az indulataidat, valamint hogy a gyűlölet ne emésszen fel.
2021. febr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer nem tudtam visszafogni magam, megmondtam a véleményem, ezen úgy megsértődött, hogy azóta nem jön hozzánk. Én meg évek óta nem megyek hozzá, csak a párom. Mindenben segítek távolról, intézem az ügyeit, vásárolok neki ha kell, de látni nem akarom. Párom megérti, így elvagyunk.
2021. febr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
75%
Ne találkozzatok vele. Ha a férjed látni akarja menjen ő egyedül.Gyereket ne engedd hozzá maximum havi egyszer egy órára mikor te is ott vagy.
2021. febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
65%
20-as, látom, megfogtad a lényeget.
2021. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
87%

Tanács csak annyi, hogy a férjednek kell helyretennie a mamát.

Nálam volt ugyanez,de nem az anyóssal(nem ismertem egyszer láttam),hanem a sógornõm megette az életünket.Természetesen a férjem mindig azt mondta, hogy ilyen meg olyan a huga, végülis mindig én voltam a hibás.Mindenbe beleütötte az orrát.Ritkán látom,de már olyankor is görcsben van a gyomrom.

2021. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 ÉrettFfi ***** válasza:
74%
Volt egy ismerős család. A lány a tesója és a mama munkatársaim voltak. Ha lenne felsőfokú hárpia képző a mama rektor lett volna az intézményben. A lány tündéri munkatárs volt a férjével is jó ismeretségben voltunk. Egyszer a szomszád falun át utazva mentünk haza vasárnap Balatonról mikor a kolléganő férjét észrevettem a buszmegállóban ücsörögni. Megálltam, hogy hazavisszük mire azt mondta. Kösz nem kel csak a feleségemet meg a kislányomat várom ( nem írom a nevüket de ő a nevüket mondta) és együt megyünk haza. Mivel a kolléganőm reálisan ismerte az anyukáját elfogadta, hogy a férje nem megy be az anyósa lakásába. Akkor gondolkodta, hogy vajon én miért nyeltem egy életen át? Nem kell alakoskodni van ahol megoldható és a feleség is elfogadja, hogy a békesség kedvéért jobbha csak ő meg a gyerek megy az anyjához.
2021. febr. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
87%

07:58


Tudod ez akkor jó történet,ha a feleség is okos és értelmes.A feleséget nem lehet befolyásolni, és nem hallgat arra aki keresztbe akar tenni a házasságukban.

Nekem is a férjem elment a gyerekekkel a családjához, mert én már nem birtam,hogy mindig görcsben volt a gyomrom.Hiszen energiavámpirok között kellett lennem.A lényeg az,hogy a férjem a gyerekeimmel mindig agymosottan jött haza.Mindenre képesek voltak és a férjem tulságosan gyenge és engedékeny volt velük, és velem szemben a legerõsebb és még most is az.Mindenben én voltam és vagyok a hibás.

2021. febr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
73%
Mi elköltöztünk elég messze ahhoz, hogy ne tudjon jönni. (200km) Mi nagyon elfoglaltak vagyunk így egy évben egyszer mentünk csak. Telefont neki soha nem vettem fel stb. Nem az én anyám, a férjemnek is megmondtam, hogy nekem semmi közöm hozzá, ő a fia, hívogassa őt. Ebben egyetértettünk. Ennyi. Nekem gyakorlatilag nem volt vele kapcsolatom. Volt, mikor az évi egy alkalom is úgy jött ki, hogy én pont nem tudtam menni. Ez ment pár évet. Mióta megszülettek a gyerekek, el szokott jönni kb. két havonta hozzájuk. Szereti őket, a gyerekek is el vannak vele, így ezeken az alkalmakon viselkedik, nincsenek már meg azok a dolgai, amikkel kikészített, folyton ideges voltam miatta stb. Továbbra sem bízok meg benne és legnagyobb jóindulattal is csak semleges nekem, nem szeretem. Gondolom mivel a gyerekeket szereti és látni akarja őket, leesett neki, hogy mi jól el vagyunk úgy is, hogy kb. sose látjuk egymást, így megembereli magát.
2021. febr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!